Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 12 èves gyerek vezethet egyedül?

12 èves gyerek vezethet egyedül?

Figyelt kérdés
Adott egy szülő aki hagyja vezetni 12 èves gyerekèt lakott területen kìvül, úgy hogy ő az anyósülèsen ül. A gyerek nincs bekötve. Hàtul van egy màsik gyerek utas" Aztàn kiteszi a netre. Ez a felelőtlensèg màst is felhàborìt vagy csak engem?

#gyerek #vezetés #veszèlyeztetés
2018. ápr. 16. 11:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Na egy újabb ártatlan szentlélek aki mindig betart mindent....
2018. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Amúgy meg: attól, hogy nem tartom be még nem azt jelenti, hogy nem tudom a kreszt... mert ugyebár Magyarországon mindenki annyira jó, udvarias sofőr, hogy mindenki mindent betart - csak én nem - hogy sosincs baleset, maga az unióban a közlekedési kánaán. istenem ennyi kétszínű okoskodó majmot...érdekes 10 éve vezetek, baromi furcsa mód nem volt csak egyetlen balesetem, az is a korom sötétben egy őzzel. Ja tudom főút volt, minek is nem mentem 50-nal, hogy megtudjak állni...
2018. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Alex Fly ***** válasza:
69%
@12: gondolom ha egy ámokfutó kivasal az úton, akkor azt is teljes természetességgel veszed tudomásul, hiszen nem várható el tőle, hogy bármiféle szabályt betartson.
2018. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Beviz Elek ***** válasza:

Attól hogy a kihalt földúton tanítgatod a gyereket vezetni, hogy jutunk el ahhoz hogy kivasal egy gyökér az úton? Azért mert megtanítod hogy melyik pedál melyik, hogy kell kezelni egy gépezetet, még nem lesz egy állat és tudni fogja hogy nem szabad másokon átgázolni.


A láncfűrész használatára is korán megtanítottak, mégsem kaszabokom az embereket az utcán.

2018. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Alex Fly ***** válasza:

Semmi gond. Vezethet nyugodtan. Érvényes vezetői engedély birtokában. Vagy közforgalom elől elzárt magánterületen.

Mi ezzel a probléma?

2018. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Beviz Elek ***** válasza:

#15

Nagy biciklis vagy mi?

2018. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Alex Fly ***** válasza:
@16: azt vezethet. Minden további nélkül.
2018. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Beviz Elek ***** válasza:
Nem erre gondoltam, hanem arra hogy te sokat közlekedsz biciklivel ugye?
2018. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Azért 14-es, mert majd 15 évesen lenyúlja apuci kocsiját, hogy menő legyen a haverok előtt, hisz ő már "tud vezetni". Csak épp a felelősség hiányzik...

És akkor már bizony kivasalhat bárkit.

2018. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Beviz Elek ***** válasza:

Ez már gyereknevelés kérdése, nem az hogy megtanítanak-e vezetni.

A kettőnek nincs köze egymáshoz.

2018. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!