Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te hogy oldod meg ha valaki a...

Te hogy oldod meg ha valaki a seggedbe jön?

Figyelt kérdés

Az a tipikus balesetveszélyes helyzet, mikor valaki 1-2 méterre közel megy hozzád, így próbálva magasabb haladásra ösztönözni téged, de ezzel önmagát és ami a legfontosabb téged is veszélyeztet. Előzni meg nem bír...

Ötleteket szeretnék.


2018. ápr. 18. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Direkt lassabban megyek
2018. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%

Nem tötymörgök és akkor nem jönnek a seggembe.

Ha mégis, akkor segítek neki az előzésben de nem lassítok. Ha tiszta a terep, jobbra indexszel jelzem hogy tud előzni.

2018. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

"Ha tiszta a terep, jobbra indexszel jelzem hogy tud előzni."


Te hol kaptad a jogositvanyodat? Ilyet sehol nem ir a kresz hogy jobbra jelezzunk.

2018. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tötymörgök és akkor nem jönnek a seggembe. "


Lakott területen megyek 55-tel, tol végig a majomja, majd kiérünk országútra, ott 90-100 sem elég neki mögöttem, de előzni nem mer, vagy csak idegesíteni akar, vagy nem tudom.

Vannak az ilyen kényszeres mindenkit megelőzök, idegesít, ha előttem mennek típusú élőlények, na ezeknek nem igazán kellene autóban ülni.

2018. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
83%
Kézifékkel kicsit ráfékezek, akkor negy ég a féklámpa, de hirtelen lassulok. Ekkor hallom, hogy csikorogva fékez, és lemarad. Ha nekemjön, ő a hibás.
2018. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindig lendületesen haladok, de ha valaki ennek ellenére is a seggembe jön, akkor szép lassan motorfékkel lassulok.

Így előbb-utóbb biztonságossá válik az általa választott követési távolság. :-)

2018. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
*nem
2018. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit, hát gyorsabban megyek még éneklő kisovodások környékén is csak, hogy jól érezze magát a mögöttem siető....


Vicceltem,


Nem érdekel, oldja meg én a megengedettel megyek, gps szerint, ütögesse a kormányt, vagy oldja meg, persze ha van utasom akkor más, mutogatok a kamerámra, akkor lemaradnak pl. ami megoldás lehet, ha egyedül vagyok akkor nem köt le a dolog...

2018. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én ilyenkor szoktam ablakmosót fújni, garantálom, hogy le fog maradni :-D
2018. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit feljebb veszem az autóba a hangerőt és jókedvűen szépen haladok tovább ugyan abba a tempóba :) Az,hogy valaki siet nem érdekelt soha...az ő dolga,de ott ahol pl 90-el lehet menni nem fogok 120-130-al azért mert a mögöttem lévő siet.Amúgy ha siet majd megelőz,mert jellemzően az ilyenek egy részét még a záróvonal se érdekli,de az se,hogy kereszteződés van.
2018. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!