Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te hogy oldod meg ha valaki a...

Te hogy oldod meg ha valaki a seggedbe jön?

Figyelt kérdés

Az a tipikus balesetveszélyes helyzet, mikor valaki 1-2 méterre közel megy hozzád, így próbálva magasabb haladásra ösztönözni téged, de ezzel önmagát és ami a legfontosabb téged is veszélyeztet. Előzni meg nem bír...

Ötleteket szeretnék.


2018. ápr. 18. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%

ennek az ablakmosásnak mi értelme? sose értettem, engem egyáltalán nem zavar, ha vki ablakot mos


amúgy soha nem használom indokolatlanul a belső sávot, országúton meg még sosem jöttek a seggemben, pedig sokat vezetek

2018. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

1. Az előttem lévőtől lemaradok ha véletlen ő hirtelen fékezne, ezáltal én is, így a mögöttem lévő tuti belémjönne.

2. Lassabban megyek, finoman, fokozatosan fékezek ha meg kell állni.

2018. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

#3


Én is szoktam jelezni másnak, ha látom hogy előzne, és tiszta a pálya. Nincs ebben semmi új, kamionosok és buszosok szoktak így jelezni egymást segítve.

A Kresz valóban nem írja, viszont vannak olyan emberek, akik eljutnak egy olyan szintre, hogy ilyen forradalmi dolgokat találnak ki. És vannak olyanok is, akik képesek értelmezni egy ilyen jelzést, előznek, majd négyvillogóval megköszönik. Amit - mielőtt lelőnéd a poént - szintén nem ír a Kresz. Felháborító!

Ja, biztos tőlem is megkérdeznéd, hol csináltam a jogsimat. Nos, Vácon.

2018. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
legyünk reálisak azért, ha hirtelen lefékezek akkor nekem jön 100%, összeütközünk, meg is halhatok, ennyit nem ér a dolog.
2018. ápr. 18. 21:31
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"ennek az ablakmosásnak mi értelme"


az, hogy megy az overe is, azt meg nem szeretik.

2018. ápr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én először fèklámpát villantok, ha nincs reakció, akkor addig lassítok, amíg észreveszi magàt vagy adott esetben képes megelőzni. Ha autópálya belsőben játssza ugyanezt és előttem a kulsoben lassabb jármű halad, bal indexszel jelzem, hogy látom, de még maradok előzni én is.
2018. ápr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Padlózd le, hátsó ködlámpa
2018. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!