Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valóban igaz az a statisztika,...

Valóban igaz az a statisztika, miszerint a motoros balesetek kb 80 százalékát nem a motorosok okozzák?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 09:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Ész nélkül cikáznak, balról jobbról előznek folyamatosan gyorshajtanak. Ha aztán az ő hülyeségüket nem tudja kivédeni az autós akkor ki a hibás?
2018. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Olyanok nyilatkoznak akik nem is motoroznak.... Igen, a statisztika igaz. Nem véletlenül van az a mondás motoros körökben, h "úgy motorozz mintha vadásznának rád". Csináld nyugodtan a jogsit.Motorozni jó.- És csak az okosoknak mondanám,h autóval is vannak olyan balesetek amik elkerülhetetlenek.
2018. máj. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%
Persze motorozzon csak,kellenek a friss szervek a betegeknek.
2018. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A linkelt cikk szerintem badarság.

Azt írja, hogy kevés balesetet okoznak a motorosok szám szerint, de ezt az autósok baleseteinek számához hasonlítani csak úgy érdemes, ha figyelembe vesszük, hogy hány autós és motoros közlekedik, abban mi a tendencia.

Akkor ezek szerint télen a motorosok szinte angyalok, mert alig okoznak balesetet, az autósok meg elromlanak - persze, mert a garázsban állnak a motorok. :)

Ez ténlyeg olyan statisztika amiböl bármilyen cikket lehetne írni.

2018. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el alaposan a cikket, nem értek egyet a hozzászólásommal. Csak nem tudom törölni.
2018. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
Néhányszor majnem elcsaptak motorral, mert a kedves autósok rendszeresen nem adják meg az elsőbbséget vagy csak simán rám húzzák a kormányt. Sajnos irigyek. Tisztelet a kivételnek
2018. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MolotovPunk ***** válasza:
Autósok kb 50-60%-a senkire nem figyel.Bicikliseket és robogósakat is gyakran szinte leszorítják az útról.Többször éltem át hasonló esetet gyorsan hajtó autós miatt.60-as táblánál simán elhajtanak 100-al,vagy még többel.Eleve az egy statisztikát megérne,hogy egy nap mennyi autós megy egymásnak figyelmetlenség,vagy gyorshajtás miatt...Még egymásra sincsenek tekintettel,nemhogy egy motorosra,vagy bárki másra.
2019. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!