Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Durván megkarcoltam a dísztárc...

Durván megkarcoltam a dísztárcsát az oktató kocsiján, kinek kell kifizetni a kárt, neki vagy a sulinak?

Figyelt kérdés
Elrontottam sajnos a párhuzamos parkolást és a patkával végig karcoltam a dísztárcsát. Rögtön kiszállt megnézni aztán üvöltözött velem, hogy ezt ki fogom fizetni. Azt nem mondta mennyit pontosan de ötletem sincs mennyibe kerülhet egy dísztárcsa. Ti tudjátok? Elnézést kértem tőle aztán lenyugodott és elmondta az oktató hogy drága a benzin, kevés az óradíja a tanulók meg nem vigyáznak az autóra, érezzem át az ő helyzetét. Olyan is volt hogy a megengedett sebességgel mentem de rám szólt hogy ne ötvennel hanem negyvennel menjek egy szakaszon, mert ott sebességet mérnek és ha béna vagyok több gázt adok véletlenül akkor küldik neki gyorshajtásért a csekket, amit én fogok kifizetni.
2018. jún. 25. 10:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha jól megtanít, akkor át kell tenned magad az ilyen konfliktusokon. Nyilván a pénzt sem fogja kérni tőled, csak idegében mondta akkor azt, hogy majd fizetsz.
2018. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akarja kímélni a kocsit akkor ne oktatóautónak használja. A kettő nem fér meg egymás mellett.

Neked semmit nem kell fizetni,nem vagy felelős ,mert nincs jogosítványod!

2018. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kímélni akarja az autóját, akkor ne oktató autónak használja, ismerős 200 E Km alatt már a harmadik kuplung+kettőstömegű lendkerék cserénél tart az oktató autón (szettenként 200 E Ft fölött), nem holmi pár ezer Ft-os dísztárcsa miatt problémázni...
2018. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbb dísztárcsa szett 5 ezer forint körül van

Az oktató meg egy barom, és üzenem neki, hogy lakott területen ahol 50 a megengedett 68-tól érkezik a csekk, vagyis ha "béna" vagy és 70-en állna az óra még akkor se jönne csekk...

2018. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag dísztárcsa 2 forint. Oktatóautón úgy lesz*rnám az oktató helyében ahogy van. Ha egy felnit padkázol meg az már kellemetlenebb.
2018. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!