Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi értelme a "behajtani...

Mi értelme a "behajtani tilos, kivéve célforgalom" tábláknak?

Figyelt kérdés
KRESZ nem definiálja a célforgalom kifejezés jelentését, bármi lehet. Engem is megállított a rendőr, meg akart büntetni. Mondtam hogy egy ház cserepét néztem meg, mert ugyanolyat szeretnék. Meg volt a célom, a rendőr büntetés nélkül továbbengedett. De sokan, mikor emiatt megállítják őket, megijednek, nem mondanak semmit és kapnak egy teljesen felesleges 30 000 forintos csekket.
2018. júl. 5. 17:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Zóna határán órajeles kamera, automatikusan mehet a csekk, ha nem ketyegett le a megadott idő."


Ezzel csak ott a gond, mi van pl ha abba az utcába visz valakit be a taxi mert ott van dolga vagy épp egy futár csomagot visz abba az utcába? Akkor azok szépen várjanak X percet mert ha előbb kijönnek megy a bünti?

2018. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
#11-es attól még alkalmazható, nyilván taxisokra és futárszolgálatra egyedi szabály lenne.
2018. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
És ha te viszed haza a haverodat, és csak 5 másodpercre állsz meg a háza előtt, ameddig kiugrik a kocsiból? Már menne is neked a csekk?
2018. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kovpet ***** válasza:
53%

Az az értelme a "behajtani tilos, kivéve célforgalom" táblának, hogy csak az menjen be, akinek ott van dolga.

Azt azért csak nem lehet felróni a jogalkotónak, hogy sokan leszarják a jogszabályokat...

2018. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos én napi szinten látom az ilyen parasztokat mint a kérdező.


Belvárosi építkezésen dolgozom, ki van téve, hogy csak célforgalom, persze átlagban 5 percenként bekanyarodik oda 1-2 nagyokos, aki aztán elégedetlenkedik, forog össze vissza, mert nem tud kijutni és a csillagokat is leszidja az égről, mert mi az, hogy nem tud elmenni három betonmixertől.

2018. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!