Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Azt olvastam itt, hogy a...

Azt olvastam itt, hogy a kerékpárral közlekedők több mint 80%-a rendelkezik vezetői engedéllyel. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 10:16
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én is kötelezővé tenném a KRESZ-oktatást a bicikliseknek. Néha úgy érzem, én vagyok az egyetlen kerékpáros, aki megáll a pirosnál, lassít a jobbkezes utcáknál, stb...

(Van jogsim)

2018. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Alex Fly ***** válasza:
56%
@11: nyitott kapukat döngetsz. Az általános iskola tudomásom szerint kötelező mindenkinek, beleértve a kerékpárral közlekedőket is. A tantervben pedig szerepelnek a közlekedési ismeretek...
2018. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudja a biciklis hogy a piros az tilos,csak mivel a rendőr nem bünteti,a kamera meg hiába látja mert rendszáma nincs,ezért pont leszarja a szabályt amíg ki nem vasalják.
2018. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 asteck válasza:
Van jogsim (A, B, C). Autóval ~1 óra beérni a munkahelyemre, motorral 30-40 perc, biciklivel 1+1/4 óra. Heti két-háromszor biciklivel megyek be, mert az jó nekem.
2018. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!