Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egyes barom autósok miért...

Egyes barom autósok miért dudálják le a szabályosan közlekedőket?

Figyelt kérdés
Szabályos tempóban, normálisan közlekedőket miért dudálja le sok g*ci a másikat, akár motorost, ha az betartja a sebességet, nem úgy a dudáló, aki mindenhol megy mint a barom? Akik ilyen baromállat módon közlekednek, azoknak hogy van jogosítványuk és minek közlekednek?
2018. aug. 4. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Én még soha nem tapasztaltam ilyet.


Általában arra szoktak dudálni, aki valami balesetveszélyt okoz, nem indul el a szabad jelzésnél vagy esetleg indokolatlanul extrém lassan halad.

2018. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Húsz éve vezetek, én még nem találkoztam ilyennel.
2018. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
25 éve vezetek, és szinte soha nem dudálnak rám/én is nagyon ritkán dudálok másra.
2018. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez olyan kérdés volt, mint az, hogy "miért jön mindenki szemben az autópályán?"

Valószínűleg csak a kérdezőt dudálják le, mert tötymörög, gyök kettővel gyorsít ki hogy ne fogyasszon sokat, sebességhatár alatt 5km/h-val megy a biztonság kedvéért.


Ha mindenhol ezt látja, hogy ledudálják, bizonyára nem mindenki más a hibás...

2018. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Erről van szó, a "szötymötölésről". Ha valahol autózom és annyival közlekedek, amennyivel kell, tábla jelzi, akkor majd letolnak az útról és látni, hogy idegbeteg a vezető, mert nem mehet mint az állat. És csodálkoznak, hogy ennyi baleset van.
2018. aug. 4. 20:35
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy nem tapasztalják, hogy közlekednek, mint az állatok, nem hiába lesz megint hétfőtől ellenőrzés, mozgó autókkal, mert sok baromnak versenyzőnek képzeli magát a közutakon.
2018. aug. 4. 20:38
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Jó, most jól megaszontad. Egeréssz csak szépen, szabályosan.
2018. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon ritka, hogy a megengedettel mész és dudálnak rád.


Akkor vagy az lehet, hogy baromi sokat csal a sebességmérőd (egyes típusokban akár gyárilag 10 km/h-t is csalhat.)

Vagy véletlenszerűen fékezgetsz, akadályozod az előzést vagy valami hasonló ökörséget csinálsz.


Nem azt mondom, van néhány barom, aki mindenért a dudát nyomkodja, de nem ez az általános, szóval valószínűleg te csinálsz rosszul valamit.

2018. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
10 éve vezetek, de ilyet en se lattam meg, hogy aki szabalyosan kozlekedik, azt ledudaljak. kerdezo itt veled van a gond eleg erosen...
2018. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Tévedsz kérdező. Nem Wsok autós képzeli magát versenyzőnek", hanem egy-kettő (te is) önkéntes rendőrnek.
2018. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!