Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hibázik, és még ő ugat?

Hibázik, és még ő ugat?

Figyelt kérdés
Hogyan kellene kezelnem az olyan szituációkat, amikor a vétkes fél van felháborodva? Pl. egyirányú utcában szembejön, mutogat, hogy húzódjak félre én, majd kiszáll az autóból, és elkezd üvöltözni, hogy én mit képzelek magamról?

2018. szept. 15. 19:29
 1/10 anonim válasza:
83%

Szépen nyugodtan de határozottan a szemébe nézel és:



,,A JÓ BÜDÖS KURV.A ANYÁ.DAT NEM ISMERED A KRESZT AZTÁN MÉG TE PATTOGSZ??!! AZ ÉKG-D LEGYEN EGYENES TE KÖCS.ÖG!

2018. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
En megvarom mig ordit. Szepen megallok motort leallitom es varok. Ennyi. Ahol lakom divat szembe jonni igy szoktam ilyet. Ha nem a jo autoim egyikevel vagyok nagyon nem is fekezek volt mar frontalis csattanas kaptam uj lokost es lampat.
2018. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt mondanám neki:

"Te fogsz félreállni, nem én. Ha ez nem tetszik, hívjál rendőrt."

2018. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel vigyázz, könnyen agresszív lesz, és előfordulhat, hogy kárt akar tenni benned vagy az autódban. Legyél felkészülve.

Haveromat egy ilyen egyén veszélyesen megelőzte, utána neki állt feljebb, megállt a főút közepén megállítva az egész forgalmat, és elindult haverom fele. Leköpte az autóját, majd ki akarta szedni. A fickó ezzel azt érte el, hogy kapott egy sallert, és ülve folytatta a beszélgetést. Utána fenyegetőzött, hogy fel lesz jelentve, ekkor a mögöttük lévő autóból kiszólt az ügyvéd, hogy nyugodtan, de azt is mondja el, hogy előtte mit csinált.


Nekem nagyon tetszett ez a sztori, ritka, hogy így összejön minden. :D Ha nem ő lett volna ott, el se hiszem.

2018. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Azért legyünk őszinték, nagyon ritka az ilyen. Pl velem 16 áv alatt nem fordult elő olyan, hogy egyirányú utcában szembejöjjön, és ugasson, hanem minden esetben a delikvens meghúzta magát, és még elnézést is kért.
2018. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmit nem kell tenned! A KRESZ-ben nincs olyan paragrafus, ami felhatalmazná a másik közlekedőt, hogy leintsen téged, ezt csak a rendőr teheti meg. Elmész mellette szépen lehúzódva, hogy elférjetek egymás mellett, aztán szevasz tavasz van neki, csináljon amit akar.
2018. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem hibázik, hanem magasról leszarja a szabályokat, így értelemszerűen nem is fogja az érveidet meghallgatni, hiszen szándékosan negligálta a táblát. Bezárkózol, megvárod míg odébbáll, visszatolat, megoldja valahogy a helyzetet. Jó eséllyel hamar lesztek hárman-négyen, akiket akadályoz, aztán meghunyàszkodik. Ezen kívül van még valami, amit nagyon utál az ilyen ember: ha videózzák. Mert akkor hirtelen tudatosul bennük, hogy bizony most már viselkedni kell, ha nem akar a hét antisztárja lenni a közösségi médiában.
2018. szept. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor rámutatok a kamerára. 99% visszavesz az arcából. A maradék 1%-kal meg úgysem tudsz mit csinálni, el kell engedni és kész.
2018. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:

Érdekesb hogy az esetek 99%-ában a szabálytalankodónak van nagyobb hangja...

Egyszerűen a szabályismeret (és -tisztelet) hiányát próbálja hangerővel pótolni; elbizonytalanítva ezzel a szabályos felet.

2018. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy ezek az illetők nem tudják, hogy nincs igazuk, mert nem ismerik a kreszt vagy méginkább nem képesek szituációba átültetni. Találkoztam ilyennel úgy, hogy felháborodottan mutogatta nekem az elsőbbségadás kötelező táblámat, azt már magas volt neki hogy az neki is volt és nekem kisívben kanyarodóként elsőbbségem van vele szemben, sőt olyannal is aki váltig állította, hogy nekem elsőbbséget kellett volna adnom az ő szabálytalan megfordulásának, mivel ott volt nekem egy elsőbbségadás kötelező tábla. Tényleg nem értette, hogy kötelező haladási irány mellett szabálytalanul fordult még és azt sem, hogy mivel működött a lámpa engem a zöld jelzés engedett, semmiképp nem irányíthatott a tábla. De megfenyegett mert dudálni mertem rá. Azért a kreszt nem elég bebiflázni, kell hozzá intelligencia, hogy alkalmazni is tudjuk élesben, na ez hiányzik rémisztő mennyiségű autót vezetőnél.
2018. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!