Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Indiában, hogy lehet ilyen a...

Indiában, hogy lehet ilyen a közlekedési morál, hogy most, mikor a vonat egy ünnepségen elgázolt 50 embert, megállás nélkül továbbment?

Figyelt kérdés

vagy ennyire kellett tartani a menetrendet?

mit szólhattak az utasok az első megállónál mikor egy csurom vér szerelvény beérkezett?



2018. okt. 22. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Ugye nem voltál még Indiában??

Én voltam. Gyalogosként nagy csoda, hogy túl éltem. Indiában a közlekedési szabályok ahogy mondják csak egy ismertető. Simán átmennek a piroson, az halad aki gyorsabban tud a másik elé vágni. Náluk a duda szó azt jelenti, hogy el az utamból..még akkor is ha járdán vagy.

Vonatnál nincs olyan, hogy időre megy, időben érkezik. Van amikor olyan zsúfolt a helyi vonat, hogy az ajtókban lógnak ki, vagy hátul az ütközőkön ülnek..India gyönyörű ország, de a közlekedési moráljuk csapnivaló. A gond az, hogy ezt veszik normálisnak, és hozzák más országokba is.

Én Angliában élek, és egyik nap Oxfordba kellett mennem busszal. A buszsofőr indiai volt. Elől ültem. Az indus úgy vezetett mint egy őrült. El is gázolt egy rókát, de nem állt meg. Pedig a szélvédője is véres lett. Amikor beértünk Oxfordba akkor szólt az utasoknak, hogy kell neki pár tanú, aki támogatja, hogy a rókagázolás teljesen váratlan volt, és hiába fékezett nem tudta megelőzni a bajt. Szerinted maradt tanúnak bárki is?

2018. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ment tovább megállás nélkül, eleve szolgálatképtenné vált a mozdony és segélygép kellett.
2018. okt. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
forrás
2018. okt. 24. 03:47
 4/7 anonim ***** válasza:
engem az a forrás is erdekelne, amire alapozva azt mondod, hogy tovább ment.
2019. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
híradó
2019. márc. 31. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké de melyik?
2019. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Férjem Kínában volt üzleti úton. Elütöttek egy motorost,oda se néztek az emberek.... Mmegszokott dolog ott is. Azt mondta rettegett ha mennie kellett valahová. El sem fogadják az európai jogsit
2020. okt. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!