Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezettél már Oroszországban?

Vezettél már Oroszországban?

Figyelt kérdés
Ha igen, ott tényleg veszélyesebb vezetni, ami a youtube-os videókban van?

2018. nov. 6. 08:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

8-asnak akkor szerinted miért van hogy orosz (moszkvai) ismerőseim közül egy se látott még ilyet? Közülük többen is vezetnek... De az tény, hogy koncentrálni kell nagyon, de azt mindenhol kell. Egyébkent meg nem kell mindent elhinni, amit az interneten találsz.

10-esnek Oroszország nem nagy? Szerintem megkereshetnéd a térképen...

2018. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

Ên jártam sokat kamionnal Moszkván túl, le Rosztovba, fel a baltikumon Finnországba át. Oda kell figyelni, máshogy vezetnek, más kúltúra . De nem olyan veszélyes az mint amit a videókban lehet látni. Alkalmazkodni kell a helyi sajátosságokhoz, de ez bármelyik országban így van.

Én vagyok az idegen nekem kell úgy mennem hogy ne egyen bajom.

2018. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
25 éve vezetek, évi 15-20.000km-t mégis ezalatt a közel félmillió km alatt, mindössze egyetlen, azaz egy darab balesetet láttam ami közvetlen előttem történt meg... Innentől kezdve meg az, hogy az ember több ismerőse se látott közvetlen attól történik még elég.
2018. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
#11: Amerikához képest kicsi. Főleg ha leszámoljuk belőle a havas területeket, mert ott teljesen más téma közlekedni, épeszű ember arrafelé nem is megy.
2018. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

Én csak arra mondtam, hogy azért annyira nem veszélyes, mint aminek mutatják, mert szerintem olyan kb. 20 emberből, ha egy sem látott (és ők utaznak napi 4-5 órát a munkahelyükre/egyetemre) akkor nem olyan gyakori, mint aminek mutatják. (amúgy meg Magyarországon is vannak autóbalesetek) És én most nem Szibéria eldugott lakosságáról beszélek, hanem Moszkváról, meg Szentpétervárról.

"Amerikához képest kicsi." Még Magyarországot se lehet egybe jellemezni, annál meg nagyobb.

2018. nov. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

"It's storm outside:

-> Go to work by metro and spend an hour sleeping, but becoming wet

-> Go by car and spend two hours concentrating on road, but not becoming wet and cold

Of course second variant.

It’s so safe to drive in storm in Moscow, really, what are you talking about."

Bocsánat, hogy angolul küldöm, de így nem volt időm lefordítani, és így pontosan idézem az illető szavait. Szerintem ebben benne van a válasz.

2018. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%
Ezt sokan mondták nekem is. Nem veszélyesebb Oroszországban vezetni. Azért gondolod úgy hogy több baleset van ott, mer tudtommal ott kötelező a fedélzeti kamera így nyílván 1000-ből 1000 baleset rögzítve van míg itthon 1000-ből 50 baleset van rögzítve és abból is csak pár kerül esetleg fel az internetre. Emelett Oroszország összesséségében egy nagy terület is, tehát nyílván több ember él ott, több ember több balesetet tud okozni, azért nézd már meg mekkora Oroszország hazánkhoz képest.
2018. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!