Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezetésbe beledumáló utas...

Vezetésbe beledumáló utas ellen van valami receptetek?

Figyelt kérdés
Ti mit tesztek? Mennyire jön be?

2018. dec. 10. 08:06
1 2 3
 21/26 veterán vas ***** válasza:
72%

Ó hát vannak diszkrétebb megoldások is.

Embere és helyzete válogatja, mikor melyiket lehet alkalmazni.

Volt már olyan, hogy elkezdtem visszakérdezni, és akkora vita kerekedett, hogy már azt kérte hagyjam abba mert fáj a feje annyit dumáltam.

Egy másik alkalommal "eszembe jutott" hogy pont az ellenkező irányba van dolgom, és ezerrel elvágtattunk a város másik végére. Csak kicsit volt ideges 2 óra elteltével.

A legszebb az volt, amikor Hollós-tetőre kellett fölvinnem egy vendéglátós ismerőst. Fölfelé egész úton magyarázott a biztonságos vezetésről és a fékezés módjairól. Visszafelé egy kicsit siettem, 5 percen belül megvolt Bükkszentlászló-Bükkszentkereszt.

Még az a csönd ami az autóban volt hazáig..... :D

2018. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%

Mennyi finom lelkű ember van...

Nálam senki nem merte megcsinálni, de ha mégis, 2 lehetőség van, a finomabb: feltekerem a zenét

Ha pedig elkap a düh, rábāszok egyet a műszerfalra, és elüvöltöm magam hogy "fogd már be a pofád hogy az isten húzzon a f..."

2018. dec. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Azért születnek jó ötletek is. Volt értelme a kérdésnek. Például ez a zenés sem rossz. Én szeretem azt, amit kevesen. A mulatóst. Majd azt teszem hangosra.
2018. dec. 11. 09:40
 24/26 anonim ***** válasza:
72%
40 éve a rötex szalag idejében a kórház gondnoki Barkaszának a műszerfal utasoldali részén ki volt ragasztva: "Ebea kocsiba szép lehec de okos nem." (Betűről betűre idéztem.)
2018. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
54%
Kinyitod az elsősegély dobozt és ragtapaszt nyomsz a képére.
2018. dec. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Van, kihajintani a kocsiból!
2019. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!