Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Veszélyhelyzetet teremtettem....

Veszélyhelyzetet teremtettem. Miért nem villogott le a rendőr?

Figyelt kérdés

Szóval az utcánkba a kikanyarodás elég veszélyes, egy fa kitakarja a látóteret, nehezen lehet kilátni, ezért óvatosan egy fa és oszlop között kell kitekinteni, nos, oda most tettek egy zsákot ( big bag ) és teljesen kitakarja a teret balra, így előre kell gurulni szinte a kereszteződés felééig , hogy biztonsággal ki lehessen látni, nos én ezt teszem már 3 éve eddig nem volt gond, most kicsit jobban kigurultam mert bekanyarodó nem fért volna el aztán jött egy rendőrautó ami rám dudált ( mióta vezetek még veszélyhelyzetet nem teremtettem eddig a napig) jogosan, nem vitatom, azt hiányolom, hogy miért nem állított meg, legalább egy dokumentum ellenőrzésre vagy, hogy óvatosságra intsen.


Félreértés ne essék, nem vagyok idióta, retardált, csupán csak azt vártam volna ami jár.


2018. dec. 17. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem látta értelmét fölösleges papírmunkának, illetve azzal, hogy dudált, jelezte a felelőtlenséget.
2018. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Ha járőrözni küldik ki, valószínű megállít.

De mivel jelenleg az összes rendőr a tüntetőket rakosgatja jobbról balra, meg a migránsoktól féltik az országot, kb nagy ívben sz...nak a közlekedésre.

2018. dec. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kaposváron lakok, itt ha kell a polgármester saját kezüleg óvja meg a várost a migránsoktól, Sorostól és a háttérhatalmi civilektől, hogy év végén a nyugdíjasoknak rendezvény keretében tudjon adni rántott húst. Visszanéztem a kamerám, sietett valahová. Na mindegy..
2018. dec. 18. 06:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mindegy.

Egy tisztességes Fidesz-hívő nem teheti meg, hogy életveszélyt okoz, aztán meg nem fizet bírságot. Hogy tudsz elszámolni a lelkiismereteddel? Hogy lesznek így új stadionok? Még legalább 20 település van az országban, ahol nem épült.


Gondold végig, hogy hány alkalommal kanyarodtál ki úgy, hogy nem voltál 100 %-ig biztos benne, hogy nem ölsz meg senkit. Aztán ennyiszer 20.000 Ft szabálysértési bírságot utalj át a Fidesz számlájára.

Hajrá, Magyarország!

2018. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én egy tisztességes ős kárpáti keresztyén vagyok, soha nem veszélyeztettem senkit, akik veszélyesek az Sorosok! Stop Soros! I$$ten segítsen meg téged báttya! Jelzem, Kaposváron nincs új stadion, és nb2-es Kaposvár Rákóczi, szóval várjuk a fűtött pályás stadiont.
2018. dec. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!