Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha már 2-3-szor meghúztak...

Ha már 2-3-szor meghúztak akkor már próbálnak átlökni mert ugye 5 forgalmi vizsga bukás után már nekik is rossz pont. Miért rossz nekik hogy PÁV-ra küldjenek?

Figyelt kérdés
Erre lennék kíváncsi. Teljes egészében ugy vettem észre, hogy forgalmi vizsgán az emberek kb a 3.- vagy 4. vizsgán mennek át.. Lehet reménykedni abba, hogy PÁV előtt átengednek mindenkit? Ne haragudjatok de nem vagyok hajlandó olyan válaszokat olvasni, hogy ez kamu stb., mert én látom hogy csak azért szemétkednek mert nem fizetek. Ezt hallottam hogy a PÁV rájuk is rossz fényt vet, és ott már nem nagyon merik.

2018. dec. 20. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%

Az iskoláknak miért jó, hogy megbuktatják a diákokat év végén, hiszen ez nekik rossz pont?


Kb. ennyi értelme van a kérdésednek.

2018. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!