Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Parkolóban a sötétben nem...

Parkolóban a sötétben nem láttam a gyalogost?

Figyelt kérdés
Este fordultam ki a parkoló helyről. Szemben szintén parkoltak autók, és az autók mellett beszélgetett néhány ember. Hiába volt felkapcsolva a lámpám, nem láttam őket, csak amikor már kifordultam, ami azt eredményezte, hogy közelebb kerültem hozzájuk mint terveztem. Gond nélkül elfertem mellettük így is, csak azért szűkebben fordultam volna, ha látom hogy ott állnak. Az a kérdésem hogy ilyenkor amikor nem történik semmi az ijedtségen kívül, lehet ebből baj? Sose történt velem még ilyen, nem akarnám, hogy azt higgyék direkt csináltam, vagy szórakoztam, ugye nem jelenthetnek fel ilyenkor valamiért? Intettem is nekik, hogy sajnálom, dehát tényleg elég sötét volt, nem volt rendesen kivilágítva a parkoló. Előre is köszönöm, ha tud valaki segíteni.

2019. jan. 19. 10:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Elmondanám mégegyszer, hogy NEM láttam őket, mert sötét volt. Még gázt se adtam, kuplunggal gurultam ki...
2019. jan. 19. 22:23
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az ördög sosem alszik. Az autóvezető oktató nekem mindig azt mondta hogy az autóvezetés veszélyes üzem ezért amit legjobban tehet az ember hogy mindig figyelmes. És még akkor is történnek balesetek. Hasonló módon voltam én is a múltkor, csak a napfény vakított és szerencsére a gyalogos megállt és nem sodortam el. Legközelebb ilyenkor még éberebb leszek, s te is tegyél így. Mást nem tehetsz.
2019. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!