Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csináltok, ha sötétben a...

Mit csináltok, ha sötétben a mögöttetek lévő tol?

Figyelt kérdés

Tegnap este számomra ismeretlen úton mentem lakott területen kívül.

95-re volt állítva a tempomat, és a mögöttem lévő végig tolt, de sosem előzött pedig olyan széles volt az út,hogy 3 autó is elfért volna egymás mellett, e mellett hosszú egyenesek voltak.

Néha, főleg emelkedőkön lemaradt, de utána újra a seggemben volt.

Egy idő után már elképesztő módon irritált, de végül beértem annyival,hogy sötétítettre állítottam a belső tükröt, úgy legalább nem zavart a fénye.

Gondolkoztam még egy ködzárón, vagy hogy villogtatom a féklámpát, de azzal hogy besötétítettem és kizártam a tudatomból már megnyugodtam.


Különösen idegesítő volt,hogy tele volt vadveszélyre figyelmeztető táblákkal az út, és ez csak úgy utólag jött le, de ha belém jött volna mert satuzok egy vad miatt, akkor rágtam volna be igazán.

Úgyhogy azzal,hogy kizártam a tudatomból csak lelki megnyugvást okoztam magamnak, de a veszély végig fennállt.


Mi a legjobb megoldás az ilyen ellen?

(lehúzódni és gyorsabban menni nem szeretnék - ha ő igen, előzzön ha pedig nem tartson követési távolságot)


2019. febr. 3. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%

Örülj neki, hogy nem papír Swifttel jársz én azzal járok, egy légy behorpasztja szegényt, most képzeld, hogy mi lenne ha fával taliznék mert letol egy majom, talán a lábujjam alapján felismerne a család.


Épp ma gondoltam erre, látom ,hogy kamion tol egy autóst, az autós meg lefele fordított fejjel mobilozott... érdekes volt.

2019. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Teszek rá magasról. Ha neki az tetszik, egészségére, ha belém jön, ő fizet.
2019. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!