Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 3. forgalmi vizsga mennyire...

3. forgalmi vizsga mennyire ront a tanuló megítélésén?

Figyelt kérdés

Már nincs bennem idegesség, mert annyi mindentől függ a sikeresség hogy kár ezen rágódni, bár az is lehet hogy saját magamat strapálom azzal hogy nem kérdezek rá hogy mennyi lenne az annyi?

Tudok olyanról cigány gyerekről akit már az első alkalommal elkísért a család, és a szaros 18 évével kitudja hány hiba ellenére, azonnal meglett neki a vizsga.


2019. febr. 9. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hívd el te is a családod, testvérem!
2019. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.


Nekem is harmadikra lett meg.

A harmadik vizsgán a vb mondta a tudnivalókat, erre a "jópofa" oktatóm poénkodott, hogy van már gyakorlatom a vizsgázásban, mivel ez a harmadik vizsgám. Erre a vb annyit mondott, hogy semmi gond, nem ez befolyásolja a vizsga eredményét.

2019. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk igaz amit a vizsgáztatód mondott, viszont ahogy telnek a vizsgák úgy egyre nagyobb az esély hogy felkerüljön az ember páv-ra, bár oda már biztos nyomós indok kell, nekem csak a megfelelési kényszer, és a "túl akarok lenni rajta" feszültség okoz problémát.

Ezzel meg szerintem nem tudnak mit csinálni.

2019. febr. 9. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is harmadjára lett meg. Nem éreztem semmilyen minuszból indulást. Inkább valahogy az esélytelenek nyugalmával indultam neki. A vizsgaboztost még meg is öleltem a végén :)
2019. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem meg sz..ros 17 évemmel sikerült a forgalmi, ráadásul lányként. Szerintem nem nagyon függ, hogy ki hány éves a forgalmin. Ha már ott tart, nyilván konyít valamicskét a vezetéshez.
2019. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

17 voltam, elsőre sikerült, nem fizettem semmi plusz pénzt. Nem életkor alapján buktat.

Persze ha olyan vizsgabiztost fogsz ki, akkor bármilyen apró dologba is beleköthet.

Ha adhatok egy tippet, ne görcsölj, hallgasd meg a kedvenc számaid, és nyugodj le, aludd ki magad a vizsgára. Vezess úgy, mintha csak az oktatód lenne ott.

Nálam végig beszélgetett az oktató a vizsgabiztossal, jól eldumáltak :)

Délelőtt 10 óra körül volt a vizsga, így szerencsére elég kicsi volt a forgalom.

2019. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!