Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Motorosok, akkor is előztök...

Motorosok, akkor is előztök általában, ha előttetek már jeleznek előzési szándékot?

Figyelt kérdés
Épp teherautó előzéséhez készültem lejtőnek felfele, mikor beért egy motoros. Az indexem előbb raktam ki, húzodok balra, mire hátulról bevág mellém. Én visszakaptam a kormányt, közben a motoros mögött se tudtam már menni, mert addigra "Előzni tilos" jött. Első mérgemben akartam nyomni egy rövid dudát neki, de mondták mellettem, hogy azzal csak én tűnök bunkónak. Kb 20 kilométert követhettem a teherautót, mire meg tudtam előzni. Oké, hogy egy motor kb 2-3 másodperc alatt letud egy előzést, de azért na... Mondom ezt úgy, hogy évek óta használok 125-ös nagyrobogót városban, tehát én is szeretem a kétkerekűeket. Milyen gyakran mentek bele ilyesmibe?

2019. febr. 26. 15:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sem védem a motorosokat.


De az autósok ugyanilyen bunkón és szabálytalan módon előznek!

2019. jún. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!