Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Motorosok! Miben motoroztok...

Motorosok! Miben motoroztok ilyen melegben?

Figyelt kérdés

Én szeretek beöltözni tetőtől talpig protektoros nadrágba, dzsekibe, kesztyűbe, csizmába, de ilyen melegben szinte elviselhetetlen. Menet közben nincs vele baj, de ha megállok 5-10 percre, akkor már szakad rólam a víz. Fiatal koromban nem volt motoros ruhám, mindig évszaknak megfelelően öltöztem, és ilyenkor már rövidnadrágban és trikóban motoroztam, de ahogy öregszem, egyre jobban féltem a tyúkszaros életem, és fullra beöltözöm még rövidebb utakra is. Tegnap viszont megint csak egy rövidnadrágot és egy pólót vettem csak fel, és nagyon élveztem a motorozást. Azon gondolkodom, hogy újra visszatérek ehhez, viszont a biztonságérzetem sokkal kisebb így, baleset esetén sokkal nagyobb a komolyabb sérülés esélye.

Ti miben motoroztok nyáron? Nem Simsonra és 50-es robogóra gondolok, hanem nagyobb túra- és sportmotorokra.



2019. jún. 9. 12:19
1 2
 11/13 Tim Ravel ***** válasza:
Ja, és persze sisak nélkül,szabadon szarnyalok akarom mondani röpködök-2,5 kb a 100,a 200 olyan 5 mp És jól szellőző a ruházat 😉,a looserek a beszari looserek persze 1 milkás sisakban és 2 milkás izzasztó öltözetben nyamnyilaskodnak az utakon, ezek csináljak a legtöbb balesetet! 👍😉
2019. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 dirtboy ***** válasza:

Tim Ravel

majd gyere vissza ha lesz legalább egy simsonod.


200lovas 1000res speedmotorok sem gyorsulnak 2,5 alatt 100ra és 7s alatt 200ra.

0-100at 3alá vinni esetleg nyújtott hátsó villával lehet, másként hanyatba sz.

de sebaj menő vagy itt az anonim oldalon.

2019. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát a motorosruha csak akkor ér valamit ha lassan mész és úgy esel egy 100as tempónál elszállsz és neki vágódsz valaminek olyan mindegy hogy van rajtad motoros cucc vagy nincs. Viszont nem csak ez miatt de pl a rovarok ellen is előnyös ha fel vagy öltözve. Engem régen mikor polóban motoroztam mindig szarrá csiptek a darazsak.
2020. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!