Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van vajon Veszprém megyében...

Van vajon Veszprém megyében olyan oktató aki őszintén megmondja, hogy inkább ne vezessek, mert nem lennék sose jó sofőr?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm válaszaitokat!

2019. jún. 15. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha akarod ezt én is eltudom mondani.
2019. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ehhez miért kell oktató?
2019. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__99..


Egy tőről fakad az összes többi hasonlóval, ez valami fétis nála lassan :D :D

2019. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, de ez nem az én kérdésem, még nem vizsgáztam le, de szeretnék csak nem a jelenlegi oktatómmal. Kétszer húztak meg és nem túl türelmes az oktatóm és tudni akarom, hogy való e nekem ez egyáltalán, mert ő nem mondta meg. Nem akarok balesetet okozni. Köszi.
2019. jún. 15. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Egy oktató nem tudja felmérni, hogy alkalmas vagy-e. Ha nincs egészségügyi problémád, akkor nincs akadálya, hogy megtanulj vezetni.


Ez a te döntésed kell legyen. Ha neked fontos a jogsi, akkor szedd össze magad, ha szükséges vegyél sok pótórát és csináld meg.

Ha te úgy érzed, hogy neked nem ér meg ennyi időt, pénzt, stresszt ez az egész és meg tudod oldani jogsi nélkül is az életedet, akkor hagyd a francba.

De könyörgök, ne mások irányítsák már az életedet. Honnan tudná egy oktató, aki nem is ismer, hogy mire vagy képes?


Egyébként meg senki nem mondta, hogy csak jó sofőrök kapnak jogosítványt. Rengeteg átlagos sofőr vezet nap, mint nap, mert muszáj nekik. Sőt botrányosan pocsék, közveszélyes sofőrből is van nem kevés az utakon.

2019. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!