Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baj, hogy nem merek vezetni?

Baj, hogy nem merek vezetni?

Figyelt kérdés

Sötétbe egyáltalán nem vezetek, hanem tömegközlekedek inkább. Mert dudálnak rám folyamatosan, mert sajnos nem tudok sötétbe vezetni. Nem látom megfelelően a sávokat meg a távolságokat sávváltásnál. Meg se adták volna a jogsit, ha látott volna este sötétben vezetni a vizsgabiztos.

Nappal is csak városon belül vezetek pl. boltba. De oda is a kis mellékutcákat választom útvonalnak, ahol nem kell 3-asnál feljebb váltani a váltóval, de inkább 2-esbe szoktam menni. Még sosem előztem meg senkit a kocsival (nem is tervezek), és persze az autópálya, országút is teljesen felejtős számomra.


Lehet hogy elég cikinek hangzik ez, de legalább nem sodrom magam veszélybe. Mert nagy sebességnél bármikor halálos balesetet lehet szenvedni.


2019. jún. 11. 02:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Az önkritika fontos dolog. Nem baj hogy nem mersz vezetni, végülis nem feltétlenül való az mindenkinek. Szóval nem ciki hogy nem mersz vezetni, az elmondottak alapján azt hiszem jobb is mindenkinek ha nem erőlteted a témát. Ha meg tudod oldani az életedet autó nélkül, nincs ezzel a világon semmi gond. Az pedig külön dicséretes hogy magadtól ismerted fel (mielőtt még valami baj történt volna) hogy nem neked való a vezetés.
2019. jún. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem, pont azzal van a baj, hogy mindezek ellenére még autóba ülsz és vezetsz. El kéne felejtened az egészet, ha ennyire félsz tőle. Hidd el, te is, és a közvetlen környezeted is sokkal jobban járna, ha többet nem ülnél autóba.
2019. jún. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem baj, inkább öröm a többieknek.
2019. jún. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
De, pont ezzel sodrod magad és másokat is veszélybe. Vagy menj el újra oktatóhoz vagy felejtsd el a vezetést!
2019. jún. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Mindenkinek jobb így. Az lenne az igazi, ha egyáltalán nem vezetnél.
2019. jún. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
47%
Gondolom nemrég tetted le a jogsit. A kezdők általában félénkek, aztán majd belejönnek.
2019. jún. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Azért az egy kezdőtől se normális, hogy kettesben megy a városban.

Én is úgy gondolom, hogy ilyen mértékű rettegésnél a vezetés felejtős, mindenki érdekében. Csak gondolj bele, ha történik valamilyen váratlan helyzet, akkor egy ilyen ember hogy reagál. Közveszélyes.


Ilyen hozzáállással nem lehet vezetni. Attól vigyázz, hogy ne hatalmasodjon el az életeden ez a felfogás, mert tökretesz. Nehogy az legyen, hogy aztán tömegközlekedésre se ülsz, mert baleset lehet, ki se mész az utcára, mert elütnek - szóval könnyen paranoia lehet belőle.

2019. jún. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Én sem szerezek vezetni, pláne idegen helyen, sőt nem vezetek autópályán se, ha tehetem, mert utálom, ehhez képest jelenleg olyan munkám van, hogy elég sokat vezetek. De ez amit csinálsz beteges és közveszélyes
2019. jún. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
:D Leírtam, hogy nekem aztán nem baj, erre törölteti, ugy néz ki érzékeny is... Kérdésre válaszoltam nem? :D
2019. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amugy esélyes hogy ugyanaz írja ki ezeket a kérdéseket, hetente van iylen Baj hogy nem merek vezetni, félek a vezetéstöl, parázok a vezetéstől kérdések hasonlo stilusban.
2019. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!