Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Baj ha nem merek dudálni?

Baj ha nem merek dudálni?

Figyelt kérdés

Ma szépen haladtam a külső sávban, belső sávból meg index nélkül egy Priusos leszorított, kicsit közel volt, annyi időm volt, hogy tükörbe nézzek és közben mentem kicsit jobbra, nem mertem dudálni, amúgy sem merek, zavar, csöndes ember vagyok, meg nem volt annyira vészes a szitu, kamerán megnéztem, szerintem az volt. (Nem merem feltenni, mi van ha rendszámát kitakarom és felismeri magát, aztán feljelent)


Viszont páv-ra készülök, és ott pszichológián kérdezik, hogy dudálok-e ha azt mondom, hogy nem, akkor meg az a baj, feltételezhetik, nem teszek meg mindent a baleset elkerülése érdekében. Ha igen akkor meg türelmetlen vagyok.


Ti lelkiismeret nélkül dudáltok?


2019. jún. 27. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha baleset is lehetne, és rajtam múlik, hogy nem lesz, simán dudálok neki. Hogy vegye már észre magát, és kezdjen el gondolkodva közlekedni, mert ész nélkül könnyű, csak veszélyes.
2019. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem dudálok lelkiismeret nélkül, nem dudálok agresszív módon, de akkor igen, ha valaki balesetveszélyesen vezet, és engem veszélyeztet. Azért, hogy vegye észre magát, hogy amit csinál, azzal másokat sodor veszélybe.


Akkor is, ha valaki elámul a kereszteződésben, és már régen zöld a lámpa, mégsem indul. Ekkor csak egy rövid "füttyöt", általában meg is köszönik.

2019. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudim, hogy PÁV-on durektben rákérdeznek-e a dudálási szokásra, de inkább sok-sok kérdésre adott választ elemezve alkot véleményt a pszichológus.

Egyébként az sokkak rosszabb, ha valaki indokolatlanul nyomja a kürtöt minden apróság miatt, viszot vészhelyzetben jól jön egy apró figyelmeztetés, vagy, ha a zöld lámpánál sokáig banbul.valaki.

2019. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt olyan országokban dolgoztam, ahol dudálás nélkül nem élsz meg...


...itthon viszont olyan jó a csend...eszembe nem jut dudálni.


A PÁV-on nem baj, ha azt mondod, hogy nem vagy híve a dudálásnak.Max vészhelyzetben...


a dudáláshoz nem lelkiismeret kell.


szóval nem baj, ha nem dudálsz, még akkor sem, ha elédvág valaki. első a békesség. ha ide kiírtad, akkor még fortyog benned a düh...

felejtsd el..

2019. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Még életemben nem nyomtam meg a dudát, egyszer sem. Nem is tudom, milyen hangja van :)

Idő sem lenne rá. Ha látom, hogy valaki rám húzza az autóját, kb 1 manőverre van idő. Én inkább tükör és kitérés, vagy lassítás, gyorsítás. Vagy dudálok, de akkor nekem jön.

2019. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon jó, kár, hogy nincs több ilyen sofőr, mint te, vagy én.
2019. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok dühös, követtem 10 km-n át, azt gondoltam az elején, hogy részeg, akartam hívni a rendőröket, de utána láttam, hogy gyorsgyerek és csak városba kacsázott főúton meg nyomta neki 150 köröl, 60-as táblánál, mondtam akkor ok, ennyi én mentem vissza úgy is le kellett mosni a kocsim. Csak mosás közben gondoltam rá, hogy mi van ha azt mondom nem dudálok, egyébként érdekesség, le volt véve a kormányom és amikor visszatette a szerelő nem tette rá normálisan, dudálni kellett ahhoz, hogy visszapattanjon, nos én fél évig úgy jártam vele, érettségi bankett után amikor elköszöntem akkor dudáltam azóta ez egy éve , azóta se :) pedig volt pár szitu, csak most gondoltam rá, hogy mi van ha PÁV ezért nem jön össze..


Köszi a válaszokat.

2019. jún. 27. 10:24
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

A PÁV-ra ilyen értelemben nem igazán lehet készülni, mert akármit mondasz, úgy is megbuktatnak, ha a pszichológusnak nem vagy szimpatikus.


Egy rendes, objektíven gondolkodó pszichológusnak nem az számít, hogy mit mondasz, hanem mindig az összképet nézi, próbál minél pontosabb személyiségleírást alkotni rólad. Ennélfogva a legjobb amit tehetsz az az, hogy őszintén válaszolsz a kérdésekre, mert azért lássuk be, hogy aki mindenre makulátlan válaszokat ad, azért az egy kicsit gyanús, hogy rejteget valamit.

2019. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor vadul dudálok, meg fényszórózók hátha észhez tér a hülyéje .
2019. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja valaki hülye, rádudálok,de csak akkor, hogy vegye már észre magát.
2019. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!