Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti melyik kolit választanátok...

Ti melyik kolit választanátok ami közelebb van de rossz, vagy a messzebb lèvőt ami rosszabb?

Figyelt kérdés

Szoval az egyik nagyon jo koli majdnem egy ora az egyetem epuletetol sajna, az osszes koli is 30+ Perccel kozelitheto meg tehat az a 25 perc minusz vagy plusz annyira nem megterhelo


A fenn emlitett koli nagyon felujitott es baromi elheto

A tobbi pedig eleg lepukkant es ha mar valaszthatok inkabb elheto helyre mennek

Ti melyikrt valasztanatok ebben az esetben?



2020. márc. 1. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi: messzebb lévőt ami jobb* elírtam
2020. márc. 1. 19:21
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"Ti melyik kolit választanátok ami közelebb van de rossz, vagy a messzebb lèvőt ami rosszabb?"

He?

2020. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1 óra az abszolút vállalható, főleg, ha cserébe élhetőbb környezetben lakhatok.
2020. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Én 2008-2012 között voltam hasonló cipőben. Gólyaként az egyetem területnén lévő koliba vettek fel, de másodévesként a Kőlső kollégiumot választottam. Utóbbi a nyugalom szigete volt, és akkor modernebb is, mint a Belső. Igaz ingázni kellett 30 percet, de kinyílt a világ, nap mint nap jártam Győrt, nem voltam beszűkülve a Kampusz területére.
2020. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

A lakókörnyezet az egyik legfontosabb a mindennapi életben.

Gondolj bele, ott WC-zel, zuhanyzol, alszol, tanulsz.. ha lepukkant a kollégium, sajnos elég sok esetben magával vonzza a rosszabb higiéniát, a lepukkant zuhanyzókat.. én nagyon finnyás vagyok ilyen helyeken a higiéniára, már csak ezért megválasztanám, hova kerülök kollégiumba. Egy rendbe rakott kollégiumban valószínűleg jobb a higiénia is, a lakókörnyezetről, az igényességről nem is beszélve. Ahol modernebb a felszereltség, ott általában jobban is vigyáznak rá. Ha van jó tömegközlekedés, akkor úgyis kitudod használni az időt pl. tanulásra (ha van hely stb.)

2020. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!