Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A buszon lévő kamerák csak...

A buszon lévő kamerák csak rögzítenek vagy azt minden esetben visszanézik?

Figyelt kérdés

Nyilván kicsit abszurd lenne ha folyton előben néznék minden egyes bkv,volán vagy egyéb busz utasterét, de ezeket valamikor visszanézik?

Amin én szoktam utazni volánbusz, ott elől, hátul, oldalt kamera van és engem valamiért nagyon feszélyezne, ha tudnám, hogy azt a napi 1 órát amit végigülök a dugóban mindig látná valaki.


2020. júl. 19. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ember kellene ahhoz, hogy az összes busz összes kamerájának a felvételét visszanézzék, és értelme lenne túl sok. Csak akkor nézik vissza, ha valamilyen rendkívüli esemény, pl. bűncselekmény történik.
2020. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nézik vissza, ha indokolt. Pl. rongálás, rablás, testi sértés vagy egyéb bűncselekmény.
2020. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Biztos nem nézik állandóan 0-24 ben. Az valószínűbb hogy van pár ember akik időnként véletlenszerűen kiválasztanak néhány buszt és ránéznek a kamerára hogy épp mi történik de erre is elég kicsi az esély. Ezek a kamerák arra vannak kitalálva hogy ha történik valami esemény bármi akár rongálás, erőszak, baleset ami alatt azt értem hogy a busz ütközik és egy utas leesik a székről vagy elesik vagy bármi olyan lenne akkor utólag visszatudják nézni hogy mi is történt valójában és kitudják elemezni. Lényegében erre van kitalálva ez a rendszer. A felvételeket nyilván egy ideig őrzik aztán törlésre kerülnek.
2020. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ez adatvédelmi nonszensz lenne. Ezeket a felvételeket kizárólag a rendőrség vagy a céges belső ellenőrzés kérésére veszik elő, meghatarozott céllal, csak úgy kedvére senki sem nézegetheti. És törlik is néhàny nap után a ki nem kért felvételeket.
2020. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!