Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit gondoltok a mozgólépcső-tú...

Mit gondoltok a mozgólépcső-túristákról?

Figyelt kérdés
Ti nem utáljátok a mozgólépcső-túristákat? Azokat az embereket, akik mindenáron fel vagy le kell, hogy rohanjanak a mozgólépcsőn? Miért vált az alappá, hogy a mozgólépcső bal oldalán el kell őket engedni, s ha ezt nem teszem meg, még én vagyok a hibás?

2020. júl. 28. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
Én is sokat utazok mozgólépcsővel néha nagyobb távolságokra is és van amikor engem is zavar a jelenség.
2020. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy siet, hogy elérje a járművét
2020. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem, én azokat utálom, aki folyton a más dolgával foglalkozik. Például hogy miért siet a mozgólépcsőn, ahelyett hogy normális ember módjára a jobb oldalra álljon.

Ugye autópályán is beállsz a belsőbe, szigorúan GPS szerint 130,1 km/h sebességgel, hogy ne mondhassák, a szabályosan közlekedőket is feltartod...

2020. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
Nem érdekelnek, menjenek tőlem. Nem tudják lényegében ők sem megmagyarázni, hogy mi a túróért rohannak mindenért, mintha csak egy járat lenne pl.: Bp.-n...
2020. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

ez egy full alap dolog... mint amikor a nőket előre engeded,

jobbra állsz és nyomkodod a telefonodat. max ciccegsz egyet amikor elhúz melletted valaki

nekem is sokszor jött már jókor hogy elértem egy korábbi metrót és azzal elértem a vonatomat.

semmi közöd hozzá hogy ki miért és hova siet.


ha nem sietsz ne akadályozz másokat.


normális országokban ez alap dolog!


az hogy te ezt nem érted téged és a szüleidet minősít! bunkó, tahó és ostoba hozzáállás!

ha sokszor csinálod hogy blokkolod a sietőt lehet kapsz egy könyököst hamarosan :D majd akkor megtanulod hol a helyed!


nagyon remélem hogy jogosítványod nincs és nem is lesz ezzel a hozzáállással!

2020. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
Én még nem tapasztaltam ilyet, hogy tolakodnának a mozgólépcsőn pedig szoktam járni plázába, bevásárlóközpontokba, viszonylag gyakran. Olyan van amúgy hogy ahogy halad a lépcső, lépegetem én is a fokokat, de kizárólag addig amíg nincs előttem senki tehát fel ezért nem lököm a másikat. Egyébként egy plázai mozgólépcső nem tart még egy percig se.
2020. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Azért a Kossuth téri vagy a Batthyányi téri mozgólépcső nem ez a kategória :D
2020. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Mivel adott esetben ritkán közlekedő járathoz kell mennem és nem mindig esik az én kontrollom alá, hogy mikor tudok elindulni, természetesen én is próbálok faragni a menetidőmből. Hátha pont az így nyert 3 perc lesz a kulcs.
2020. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
#3 ugyanez a másik oldalról: ne foglalkozz más dolgával, állj oda ahova akarsz, kit érdekel miért siet, vagy siet-e egyáltalán, te csak törődj a magad dolgával.
2020. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem is felháborítóak!

Száguldoznak fel-alá, asse tudom merre térjek ki előlük! Azt hiszik övék a lépcsőház. Biztos angolok, vagy indiaiak.

2020. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!