Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit gondoltok a mozgólépcső-tú...

Mit gondoltok a mozgólépcső-túristákról?

Figyelt kérdés
Ti nem utáljátok a mozgólépcső-túristákat? Azokat az embereket, akik mindenáron fel vagy le kell, hogy rohanjanak a mozgólépcsőn? Miért vált az alappá, hogy a mozgólépcső bal oldalán el kell őket engedni, s ha ezt nem teszem meg, még én vagyok a hibás?

2020. júl. 28. 20:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A döntés a tiéd, vagy sétálsz, vagy vársz 20 másodperccel többet az "állós" sorban, és megvárod míg a lépcső komótosan elszállítja a testedet.
2020. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy sietnek, aminek ezer meg egy oka lehet. Rólad pedig azt, hogy önző alak vagy, aki csak saját magára gondol.
2020. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
78%
Turista lesz az, rövid u-val.
2020. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
70%

Most komolyan az a kérdés, hogy miért "vált" alappá, hogy egy lépcsőn lépcsőzünk? Nekem inkább az a fura, hogy páran liftnek nézik...

Azt se igazán értem, miért lenne annyira jó tömött sorokban állni, random vadidenekkel kb összebújva...

Én is szoktam sétálni, alkalmanként futni is a lépcsőn, egyrészt mert az egy lépcső, másrészt a vonatom nem 2 percenként indul.

2020. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Ez ugyanaz a kategória, mintha rendes lépcsőn mennél, és ott sem foglalod el az egész lépcsőt, ráadásul nem mindenki azonos tempóban megy Az Árkádban pl. esélyed sincs arra, hogy ne mozgólépcsővel menj, így ha siet, akkor inkább ugorjon le az emeletről?
2020. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sokat mozgólépcsőzöm és ha mindig kivárném a tetű lassan mozgó lépcsőt, akkor kb. 40-60 percem menne rá a napjaimból. Bocs, de ennyit nem engedhetek meg magamnak, mert van jobban is eltölthetem ezt az időt.
márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!