Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidéken miért nem szokták...

Vidéken miért nem szokták bemondani a megállókat?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán vidéken kellett buszoznom üzleti okok miatt és döbbenten tapasztaltam, hogy a megállókat nem mondják be. Mivel a várost nem ismertem és menetrend sem volt nálam, ezért néztem hülyén és próbáltam elcsípni az utcajelzéseket, hogy hol is kellene leszállnom. Ugyanis annyit mondtak csak el nekem, hogy melyik megállónál szálljak le és onnan indulva merre találom meg az épületet.


Kérdezem én, miért nem szokták bemondani a megállókat vidéken? Én értem, hogy a helyiek tudják a várost, de aki idegen, az hogyan tájékozódjon így?



2020. okt. 15. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#8 Valóban kevésbé kaptak pénzt a nem kormánypárti vezetésű városos, ennek ellenz azonban pl. Szegeden elég jó a tömegközlekedés, míg több kormánypárti vezetésű vásorban kritikán aluli, mert nem érdekli az ottani városvezetőket.
2020. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, nagyon idegesítő az ilyesmi.


Néhány éve vonattal utaztam és szörnyű volt: tél volt, hamar sötétedett, ezért a megállókat is erősen sasolnom kellett az ablakból. Ja, és ez nem valami mellékvonal volt, ahol jár napi két pár Bzmot, hanem a Bp. - Záhony vonal...

2020. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!