Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek jogos volt a...

Szerintetek jogos volt a buszsofőr részéről? Ki itt a hibás?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, valamint mit csináljak olyan esetekben?


Nálunk a Volán reggel 6:14-kor és 6:15-kor is jön. Az-az abban a 2 percben 2 busz is jön. Nem egyszer az szokott lenni, hogy beáll az egyik busz, majd a másik elmegy.


A hely miatt jobban szeretek a későbbi busszal elmenni. De a mai nap kaptam egy megjegyzést a buszsofőrtől (amikor jött az a busz, telibeverte a szememet a reflektorfényével majd a megállótól 20méterre megállt), hogy miért nem szálok fel a másik buszra, ha már az is megáll ott. Nem értem, mi a gond azzal, ha nem arra szeretnék felszállni. Akkor vegyék ki a menetrendből és akkor nem megyek azzal.


Szerintetek hibás vagyok? Jó persze, felszálhatnék az első buszra is, de akkor állnom kell. Nem mintha lusta lennék, csak a reggeli órákban jobban szeretek ülni.


Köszönöm a válaszotokat!



2020. nov. 4. 07:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
22%
Itt most miért mindenki a kérdezőnek nyal? Ennyi sofőr-ellenes pattogi-idiótát...
2020. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!