Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntettek a buszon. Adtak...

Megbüntettek a buszon. Adtak csekket, de elrontottam. Azt hogyan lehet másképpen feladni? (nem azzal a csekkel)

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Elöször is elég nagy balek vagy,hogy bediktáltad a cimet...,az még rosszabb hogy be is akarod fizetni!!De Te tudod... Én mindig azt mondom nincs nálam semmi iagzolvány és jeggyel utazom utólag se tudom bemutatni a bérletet!Ilyenkor azt mondja,hogy "akkor szálljon le..."

És megyek a következővel=)

2010. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Gratulálok utolsó nagyon sokat segítettél a kérdezőnek! Balfék...


Kérdező, nem írtad, hogy hol történt az eset.

Szerintem legtisztább, ha bemész a közlekedési társaság irodájába és vagy kérsz új csekket vagy ha lehet a helyszínen befizeted. A BKV-nál például lehet az Akácfa utcában is befizetni.

2010. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Okos válasz!!! Miért fizetsz áramért, vízért, gázért? Azok is "csak" szolgáltatók.

Akiknek meg muszály jegyet/bérletet venni, a sok bliccelő, meg hamis adatokat bediktáló, esetleg leszálló potyázók miatt fizetik rá ingüket-gatyájukat egy átlagos családban.

Miért kell itt is arra buzdítani: bliccelj, hazudj, ne fizess bírságot.

Én nem kell azzal jönni, hogy mennyi pénzt tapsolt el a vezérkar, mert sokban borulnak a bilik a többi szolgáltatónál is. Akkor tényleg ne fizessünk semmi szolgáltatásért, mert a górék lenyúlják a milliókat, milliárdokat. De ne autózz, mert a MOL-t gazdagítod, ne utazz se MÁV-val, se Volánnal, és ne legyen folyószámlád se, ne vásárolj semmit, mert a multik zsebét tömöd. Vonulj el egy tanyára, ahol áram sincs, és élj abból, amit megtermelsz. Akkor csak magadnak adsz.

2010. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó..,közöd?? Úgy utazom ahogy akarok!!Egyébként én már 10 éve igy utazom,és köszönöm jól megy!:)Azért ingyen mert 10 évvel ezelött egyik nap kijöt egy felszólitás,hogy fizessek be több mint 200 e ft büntit mert felhalmózodott!És visszamneőleg évekre kiküldték a büntetéseket!Na én akkor fogadtam meg,hogy ezentúl nem fizetek sem jegyért,sem bérletért és az ellenőrt is magasrl lesz@rom!!Na ezért utazom ingyen... Másfelöl koszos,büdös szaros csövesektől is hemzsegő bkv járaton nem fogok irreálissan magas jegyárat kifizetni,hogy igénybe vegyem e szinvonalas szolgáltatást! Hagyóék elqrták..,nem kicsit nagyon!!
2010. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
75%!! Te vagy a balfék,hogy befizetnéd a büntetést,és még a cimed is bediktálnád!Ekkora palimadarakat!!Meg is érdemlitek..:D
2010. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

szerintem meg lopjon mindenki magának egy autót, minek fizetnénk azért, amit más is kifizethet helyettünk?


na ezért tart itt ez az ország.

2010. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja! Magyarország én így szeretlek! A becsület és a tisztesség szavak kikerültek a nyelvünkből.
2010. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél példát az ország vezetőiről...,ők is ezt csinálják(csalás,lopás) csak nagyban!!
2010. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miskolcon történt a büntetés. És a rendes nevemet adtam meg, de a lakcímem nem az ahol lakok. mi legyen? befizessem vagy ne? mert most 6000ft.. de ha nemfizetek utánna 16ezer utánna 30ezer és azután pedig bírósági ügy lesz.. :S
2010. aug. 25. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a rendes neved adtad meg,akkor sajnos be kell fizesd,mert csak gyűlni fog és érkeznek a felszólitások!Legközelebb ha ilyen van,mondj egy kamu nevet is és akkor nincs miért paráznod!
2010. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!