Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez miért történt?

Ez miért történt?


2021. okt. 10. 18:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

#7 vagyok


#9-10: Nem úgy értettem, hogy szándékos lenne vagy valami, csak feltűnt az egybeesés, ugyanis nagyon kicsi az esély egy ilyen esemény levideózására. Képzeld magad a videós helyébe, gondolsz egyet és kiállsz levideózni egy Csörgőt ahogy kigyorsít, közben hidegen vontat egy Szilit, erre meg pont levideózod azt, hogy ki is siklik, amire 1 az 100000000 az esély, hogy pont akkor következik be, mert ilyen nagyon de nagyon ritkán van azért. Javaslom az 5-ös lottót a videósnak 🤣 Habár nekem nem jött be, volt már olyan, hogy a Széll Kálmán téren a 17-es villamoson olyan előérzetem volt, hogy majd pótlózni is kell úgy hogy nem néztem se futárt, se semmit, villamoson se mondtak semmit ezzel kapcsolatban, erre meg ez tényleg bekövetkezett, Újbuda központból villamospótlóval utaztam tovább. Olyan is volt, hogy a buszon 5 kilométerre előre megjósoltam óvodás koromban, hogy hol fog lerobbanni az Ikarus és bejött, a lottó 5-ös meg nem jött be bezzeg.

2021. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
A youtubeon komplett válogatásvideók vannak siklásokról és balesetekről amit véletlenül rögzítettek. Inkább az a furcsa, hogy te nem találod ezeket..
2021. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk nem kerestem rá, csak a statisztikából indultam ki (ezek szerint sok a véletlen). Ha fixen kiállsz egy kereszteződéshez 5 percre, akkor nagy valószínűséggel nem fogsz semmi érdekeset tapasztalni, de ha ott állsz minden nap 0-24 órában évekig, akkor a nagy számok törvénye miatt nagy eséllyel (gyakorlatilag 100℅ eséllyel) fogsz előbb utóbb valami rendkívülit látni.
2021. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

"A youtubeon komplett válogatásvideók vannak siklásokról és balesetekről amit véletlenül rögzítettek. "

ehhez hasonló nem nagyon van.

a legtöbb siklásos videót folyamatosan üzemelő kamerák vették fel (fedélzeti kamerák, térfigyelők, stb.) vagy valami furcsa extra már előtte felkeltette a készítő figyelmét és azért kezdett videózni

mondjuk ahogy valaki írta, egy dízeles vonalon hidegen továbbított villanymozdony elég feltűnő dolog a hobbi vasútrajongók számára

2021. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

Milliónyi vasútfan van a világon, mindenki zsebében ott a kamera, előbb-utóbb összejön ilyen is.


Olyan is volt, hogy az átjárónál videózták a srácok az n+1-edik tehervonatot ami a felvételen szétcsapott egy tiloson áthajtó autót...

2021. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

“ ezen a kitérő már akkor is olyat ütött,csoda hogy nem esett le róla a kocsi..”


Kész szerencse, h amúgy nem a kitérőn siklott ki, csak siklás után azon állt meg…

2021. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

"Kész szerencse, h amúgy nem a kitérőn siklott ki, csak siklás után azon állt meg…"


Az említett videóban sem látszik pontosan, hogy a kitérőn, előtte vagy mögötte volt a hiba ezért merészeltem kellően pontatlanul írni, hogy ott ahol most kisiklott, ránézésre +/-5 méter. Nem gondoltam rá, hogy jön valami fotelnáci aki ezen fog felakadni :)

2021. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
30%
Az a Szili egy romhalmaz volt és ami döbbenetes, hogy még ilyen állapotban is javítani vitték! Volna. Nem tudok másra gondolni, minthogy Isten közbeszólt és végleg romhalmazzá tette a Szilit, így már javítani sem kell és legalább sürgetőbbé vált a mozdonybeszerzés ügye. Köszönöm Istenem!
2021. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10%
Isten lerendezhette volna valami utasbarátabb módon is.
2021. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltak utasok...
2021. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!