Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha többen szállunk fel egyszer...

Ha többen szállunk fel egyszerre a buszra, és mindegyikőjük mobiljegyét én érvényesítem, az buszsofőr honnan tudja, hogy hány jegyet érvényesítettem?

Figyelt kérdés

Mert ha az animációt mutatom fel neki, azon nem látszik.

Ma két jegyet érvényesítettem, és az érvényes jegyeket mutattam meg a mobilomon a sofőrnek, nem az animációt, de azt mondta, legközelebb az animációt mutassam.


2021. dec. 22. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan. Ezért is baromság a mobiljegynek ez a módja. Adott időpontban közlekedő adott járatra szóló jegy kéne, mint a MÁV online jegyénél is van (és indulás előtt adott x idővel, mondjuk fél órával lehetne utoljára visszaváltani). Nem tudom, hogy a buszokban a sofőr mellett újonnan felszerelt eszközök egy ilyen típusú mobiljegynek az érvényesítésére szolgálnak-e majd, ha üzembe állnak, de nagyon remélem, hogy igen.
2021. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!