Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az van, hogy tavasszal megyünk...

Az van, hogy tavasszal megyünk osztálykirándulásra vonattal 2 órás út és a vonaton nincs hol pisilnem mert a wc mocskos ott nem akarok könnyíteni magamon. Lehet fel kéne vennem egy pelenkát mondjuk szoknya alà? Alatta a folytatás⬇️

Figyelt kérdés
Abba pisilni nem hiszem ,hogy néznének a többiek mivel gyakran veszek fel suliba szoknyát én csak erre az egy opcióra tudok gondolni a wc fülkébe meg tudnám cserélni a pelenkàt viszont sosem pisiltem pelenkába nem tudom hogy kell meg mennyi vizelet fér bele , az a baj gyakran szoktam wc-zni suliba is és ilyenkor nehéz megoldani szerintetek jó ötlet lenne ez? Várom a válaszokat (nem vagyok beteg csak megjegyzem) kérem csak normális emberek írjanak! Vagy mi mást kéne csinálnom? 16/l

2021. dec. 27. 15:54
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
#10 igen, mindenki idült alkoholista, aki vonattal jár és használja a wc-t.
2021. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
95%

Vegyél pisilőstölcsért.... tök egyszerű.

Odaszorítod a kis bundásodhoz és mehet is a pisi mintha pasi lennél :)

2021. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 erogeen ***** válasza:
81%

Pelus az jó megoldás. Én már próbáltam. Senki sem veszi észre, hogy pisilek. De ha indulás előtt nem iszol és előtte elmész pisilni, akkor ki kell, hogy bírd. De egy pelus így is biztonságérzetet adhat. Előtte otthon próbáld ki a dolgot. Egy pelus simán elbír egy közepes pisilést, de 2 kisebbet is. Otthon próbáld ki, mennyi az annyi.

Én amúgy fétises vagyok, azért csináltam ilyet (is).

Kíváncsi vagyok az otthoni kipróbálásra. Ha gondolod, számolj be róla.

2021. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 erogeen ***** válasza:
100%

13. vagyok.

Arra is gondoltam, hogy a húgyhólyag feleladata, hogy tárolja a vizeletet.

Szóval ha érzed, hogy pisilned kell valamennyire, akkor nem muszály rögtön WC- re menned. Szerintem a kirándulás előtt próbálgasd, hogy hogyan meddig bírod visszatartani. Próbáld addig tartogatni mikor már tényleg úgy érzed, hogy be fogsz pisilni. Szerintem rá fogsz jönni, hogy sokkal tovább vissza lehet tartani, mint gondolnád. Ha végképp annyira kell, akkor az sem gáz, ha mocorogsz, összeszorítod a combod, vagy fogod a kezeddel. De szerintem simán látható jelek nélkül is ki lehet bírni 2 órát. Sőt...

2021. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy nő vagyok, és én is sokat iszom. Vonattal is sokat járok, és rengetegszer használtam már a wc-t. Sőt sok "nyilvános" helyen használtam már wc-t (pl. plázában). Mindig csak annyit csináltam, hogy letakartam az ülőkét wc papírral, ráültem, és intéztem a dolgomat. 23 év alatt soha nem kaptam el semmilyen fertőzést... Ha normálisan csinálod, és amúgy is igényesen tisztálkodsz, semmi bajod nem lesz.
2021. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
13. Köszi a tanácsot megpróbálom
2021. dec. 28. 19:55
 17/55 anonim ***** válasza:
77%

Mennyit iszol egy nap?

Mert lehet nem ártana egy vérvételt csináltatni, hogy nem vagy-e cukorbeteg.

2021. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
1/5 litert
2021. dec. 29. 17:00
 19/55 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, hogy lenne bajom.
2021. dec. 29. 17:01
 20/55 anonim válasza:
49%

Hát nem tudom…

Én napi 3 liter körül iszom, de így is megvagyok 2 órát WC nélkül.

2021. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!