Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az van, hogy tavasszal megyünk...

Az van, hogy tavasszal megyünk osztálykirándulásra vonattal 2 órás út és a vonaton nincs hol pisilnem mert a wc mocskos ott nem akarok könnyíteni magamon. Lehet fel kéne vennem egy pelenkát mondjuk szoknya alà? Alatta a folytatás⬇️

Figyelt kérdés
Abba pisilni nem hiszem ,hogy néznének a többiek mivel gyakran veszek fel suliba szoknyát én csak erre az egy opcióra tudok gondolni a wc fülkébe meg tudnám cserélni a pelenkàt viszont sosem pisiltem pelenkába nem tudom hogy kell meg mennyi vizelet fér bele , az a baj gyakran szoktam wc-zni suliba is és ilyenkor nehéz megoldani szerintetek jó ötlet lenne ez? Várom a válaszokat (nem vagyok beteg csak megjegyzem) kérem csak normális emberek írjanak! Vagy mi mást kéne csinálnom? 16/l

2021. dec. 27. 15:54
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bátran vegyél fel pelust.

Én valami Tenát ajánlok, tena bugyipelenka vagy nadrágpelenka.

Szerintem előbb is vedd még és próbálgasd, hogy mennyit bír, hogy tudsz bele pisilni stb.

Ki fogod tapasztalni.

2021. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Vajon mennyi pisit bír el?
2021. dec. 30. 21:52
 33/55 erogeen ***** válasza:
87%
Már csak az a kérdés, hogy a többiek hogy fogják bírni... Ők esetleg bepisilnek?
2021. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azt én nem igazan tudom ,hogy mennyit bír, de mint már mondtam, próbáld ki otthon.

Pl. hétvégén legyél egéez nap pelusban és pisilj bele, ki fogod tapasztalni.

2021. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim válasza:
100%

Rá szokták írni, hogy mennyi pisit bír. De mivel te sem tudod decire pontosan, hogy mennyit pisilsz ezért ez kb arra való, hogy összehasonlítsd őket.

Meg az sem mindegy, hogy milyen a pelenka. Egy bugyi szerű vékony nem túl sokat, egy vastag éjszakai már igen.

Viszont egy nagyon vastagnál előbb akarod majd cserélni, mint ahogy megtelik.

2021. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. dec. 31. 14:05
 37/55 erogeen ***** válasza:
100%

A kedves Kérdező valószínűleg gyakran pisil keveset. Gyanítom, hogy fél a bepisiléstől, mikor még csak kicsit kell pisilnie. Pedig a húgyhólyag is egy kiváló pisi tároló eszköz.

Ha egy jó pelus kap összesen kb 5- 6 deci pisit, azt simán elbírja. De talán 1 litert is.

Megjegyezném, hogy a pelusra rá lehet szokni. Akik párszor próbálták, ők utána csupán élvezetből is hordják.

2021. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Köszi 38
2022. jan. 1. 18:46
 39/55 A kérdező kommentje:
[link] Ezt a pelenkát vettem meg egy csomaggal remélem elég lessz az útra és vissza meg kirándulásra is hordhatnám a pelenkát
2022. jan. 1. 18:48
 40/55 A kérdező kommentje:
Kipróbàlom milyen egy egész nap pelusban tölteni aludni persze kakilni nem kakilok bele xd csak pisi tudnom kell mennyi pisi fér bele hogy ne okozzon meglepetést az út során
2022. jan. 1. 18:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!