Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az van, hogy tavasszal megyünk...

Az van, hogy tavasszal megyünk osztálykirándulásra vonattal 2 órás út és a vonaton nincs hol pisilnem mert a wc mocskos ott nem akarok könnyíteni magamon. Lehet fel kéne vennem egy pelenkát mondjuk szoknya alà? Alatta a folytatás⬇️

Figyelt kérdés
Abba pisilni nem hiszem ,hogy néznének a többiek mivel gyakran veszek fel suliba szoknyát én csak erre az egy opcióra tudok gondolni a wc fülkébe meg tudnám cserélni a pelenkàt viszont sosem pisiltem pelenkába nem tudom hogy kell meg mennyi vizelet fér bele , az a baj gyakran szoktam wc-zni suliba is és ilyenkor nehéz megoldani szerintetek jó ötlet lenne ez? Várom a válaszokat (nem vagyok beteg csak megjegyzem) kérem csak normális emberek írjanak! Vagy mi mást kéne csinálnom? 16/l

2021. dec. 27. 15:54
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Azért köszi
2021. dec. 29. 23:28
 22/55 anonim ***** válasza:
79%

Azért nem 2 órát kell kibírnia. Otthonról elindul, nyilván hamarabb érkezik a vonathoz, leszállás után sem rögtön jut WC-hez. Van az adott esetben 4 óra is, én ennyit úgy bírok, ha annyira keveset iszom, ami már-már a rosszullét veszélyével fenyeget.


Kérdező, egyébként manapság annyira nem mocskosak a vonat WC-k. Egy pláza WC-je ezerszer mocskosabb, büdösebb és undorítóbb.

2021. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
88%

Ha lehet, ne miniszoknya alá vadd fel. Hosszú, bő szoknya alatt nem látni a "csomagot". Egy éjjeli pelus, elég nagy mennyiséget képes felvenni 3átlagos bepisilés lazán belefér. Viszont arra vigyázz, ha túl sok a pisi, kinyomod ahogy leülsz. Tehát nyoma lesz a szoknyádon. Ha lesz esetleg hozzá gumibugyid, akkor már nem olyan nagy a veszély. Gumibugyi még abba is segít, hogy nem csúszik le a pelus ha már nehezedik ez főleg gyaloglánál kell majd. Gondolom mentek sokat majd gyalog is,és akkor is be leszel pelenkázva. (nyilvános wc is néha gusztustalan). Otthon mindenképp próbálgasd előtte, melyik tipus jó, kényelmes stb.


Szerintem eggyáltalán nem gáz. Én is sokszor oldom meg így a dolgokat ha pl. Egész nap úton vagyok a városba vagy tudom, hogy esélytelen a wc. Ha bulizni, szórakozni megyek, alap a pelus. A gyomrom forog az összeokádott, vonalkódos maradványos szórakozóhelyi wc től. Akkor inkább pelenka.

2021. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim válasza:
100%

Az éjszakai pelenkába nagyon sok fér, de amikor megtelik akkor eléggé megnő a mérete és a súlya.

A gumibugyi megvéd a véletlen túlcsordulástól. Viszont attól még az ülés és a séta kényelmetlen lesz.

Ha nagyobb pelenkában gondolkodsz és nem lesz alkalmad gyakran cserélni akkor szerintem bodyt vegyél fel. Az meg tudja akadályozni, hogy lecsusszon rólad, vagy himbálózzon gyalogláskor. Ha nem szűk a szoknya, akkor nem lesz feltűnő, viszont attól még nagyon fura lesz egy nagy csomag a lábaid között.


Elsőre viszont ha nem próbáltad még akkor a bepisilés sem annyira egyszerű mint hinnéd. A testedet sok évig szoktattad dolgokhoz, amiket most le kell győznöd. Lehet nem fog menni a wc vagy a megfelelő testhelyzet nélkül. Lehet az emberek jelenléte miatt fogsz leblokkolni, vagy ugyanúgy meg kell állnod.


A drogériában kapható pelenkák egész drágák, cserében nem túl sokat vielnek el. Ha biztosra akarsz menni akkor a gyógyszertáriak sokkal megbízhatóbbak. Elég dragák, viszont ha előre felkészülsz, akkor interneten hirdetésekben fél áron is be tudod szerezni. Mindenképpen használj popsi krémet, pont mint a kisbabáknál. A bőrödet nagyon hamar ki tudja kezdeni a pisi. Cserekor pedig legyen nálad törlőkendő.


Ami még zavaró lehet, hogy vannak pelenkák (bár egyre ritkábban) amiken egy nejlon réteg a külső borítása. Ezek bár talán megbízhatóbbak, és nehezebben áznak át, pici zörgö hangod tudnak kiadni ahogy leülsz, vagy sétálsz. Ez ha figyelsz rá, akkor idegesíthet, de senki másnak nem fog feltűnni, vagy ha igen akkor sem gondolnak pont egy pelenkára.

2021. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 24 és 25 ös a válaszokat nagyon hasznosak voltak .Lehet leguggolva könnyebb lenne pisilni pelenkába pisilnem?
2021. dec. 30. 15:30
 26/55 erogeen ***** válasza:
38%
Nem muszáj leguggolni. A pelus nagy előnye, hogy bármilyen helyzetben pisilhetsz bele. Akár úgy, hogy közben beszélgetsz valakivel. Ha „fapofával” csinálod, nem fogja tudni senki, hogy te éppen pisilsz. Állva, ülve, menet közben, bárhogyan, bármikor lehet.
2021. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
1/5 l = 0, 2 dl.
2021. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
74%
#27 hagyd már a pelust, ne kelljen már pelenka egy 16 évesnek aki két órát fog egy vonaton ülni, wtf?! :D
2021. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
71%

ITGuy


Igen, 2 órát. Viszont otthonról indulástól a célhoz való megérkezésig nem fog tudni pisilni, aminek csak egy eleme maga a 2 órás vonatút.

2021. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Igen köszi
2021. dec. 30. 18:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!