Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol 'érhetném tetten' a...

Hol 'érhetném tetten' a balatonfüredi helyi közlekedés (busz) menetrendjét...ill. van-e egyáltalán Balatonfüreden helyi buszközlekedés?

Figyelt kérdés
Mint egy fantomot 'üldözöm'. A Garázst már sikerült felhívnom...szerintük van Balatonfüreden helyi buszközlekedés. Megadtak egy telefonszámot (87/342-905)....amit én már napok óta próbálok felhívni...kicsörög mindig, de nem veszi fel senki. Az internetbe is már sokféle 'hívószót' beírtam...eredménytelenül.
2022. aug. 25. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Volánbusz adja ott a helyi közlekedést, a menetrendet a honlapjukon találod: [link]

A járatok többnyire helyközi, távolsági járatok, de városon belül is használhatók.

2022. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vannak buszok, ez biztos :-)
2022. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2022. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
volanbusz.hu , Menetrendek , Helyi járatok, Balatonfüred
2022. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! - Higgyétek el, próbáltam már sokféleképpen, de a segítségetekkel sikerült. Szerintem lehetne korrektebb és egyszerűbb, egyértelműbb is az elérési út...valszeg nő készíthette...nekem kínai

De most már megvan....köszi nektek...(ha nők vagytok, ha férfiak)

2022. aug. 25. 19:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont a napokban kellett, és a menetrendek.hu-n simán megtaláltam.
2022. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A menetrendek.hu tartalmazza a helyiközlekedéseket is?
2022. aug. 27. 11:26
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen...most már én is megtaláltam a volánbusz...on belül. Szerintem nem busztársaságokon belül kellene listázni - mert az utazót nem az érdekli, hogy melyik társaság...hanem ezeken a társaságokon felül...települések szerint....vagyis az lenne az első kör, hogy :helyi közlekedések....

Másfelől, találtam én is adatokat a balatonfüredi helyi közlekedésre...ha jól emlékszem 2019-es táblázatot....más helyen pedig szerepelt a listában Balatonfüred is, és amikor belekattintottam...pl. az 1-es..1b-s vonalkonkrét adataiba, az írta ki a 'gép', hogy nem talált ilyen nevű települést...nem szószerint emlékszem, csak a lényeg. Persze, hogy elbizonytalanított...azt gondoltam, ez is olyan eset, mint más városoknál, hogy néhány éve még volt helyi közlekedés, aztán megszűnt, a helyköti járatokat igénybe lehet venni helyi közlekedésre is...azon a szakaszon, ahol közlekedik.

2022. aug. 27. 11:37
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: Igen, most már igen, de nem minden településen. Budapesten belül pedig csak az agglomerációs buszjáratokat (kék Volanbusz) és a HÉV-eket ismeri.
2022. aug. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!