Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buktam a havi Budapest bérlete...

Buktam a havi Budapest bérletem, vagy vissza lehet még valahogy szerezni?

Figyelt kérdés

Csak én lehet ennyire szerencsétlen, nem hiszem el.

Még augusztus végén vettem havi Budapest bérletet a Simple appba. Hozzáteszem még sose vettem így, mindig automatából vettem, de valamiért akkor úgy gondoltam hogy jó ötlet lesz kipróbálni a mobil bérletet (mobiljegyet használtam már korábban is). Na rá pár napra tönkrement a telefonom (kb 10 percenként rebootolt). Szervízbe vittem, és áthelyeztem a bérletem egy itthoni tartalék telefonra. Ma visszakaptam a telefonom, ugye megint áthelyeztem a bérletem, na és most jó a darwin díjas cselekedett, eszembe jutott hogy így szervíz után jó lenne azért egy gyári visszaállítás, gondolom a többit kitaláljátok. Szóval most van egy bérletem, amire azt írja hogy másik készüléken van használatban, és nem tudom áthelyezni sem mert kétszer lehetett maximum. Tanuló pénz, vagy menthető még valahogy?



2022. szept. 9. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Talán egy Bkk pénztárnál felvilágosítanak.

Szerintem nem buktad.

2022. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom van valami ügyfélszolgálat vagy support, akiknek 1 kattintás lenne. Azokkal kéne beszélni.
2022. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Történt velem hasonló, az ügyfélszolgálat gond nélkül visszarakta a másik telefonra (mármint adott egy tokent erre a célra).


+3613255255

2022. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Simple-ben nem ajánlom, hogy vedd, sajnos gyakran eltűnik, meg sokkal lassabb, bugosabb, mint a Mobiljegy app :)
2022. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, holnap felhívom őket. :)

Igen, az feltűnt hogy baromi lassú. Első ajtós busznál is van hogy még 5-10 másodpercig forog a karika mire bejön az animáció ami hétköznap reggel elég kellemetlen tud lenni.

Vidéken vettem párszor vonaljegyet a Yettel Wallet appban mert tudtam a feltöltőkártyám egyenlegéből fizetni, és az sokkal gyorsabb volt. Szinte rögtön betöltötte az animációt.

2022. szept. 9. 23:32
 6/9 anonim válasza:
51%
Testvéremmel is ez történt. Tanuló pénz lett számára sajna!
2022. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, sikerült “visszaszerezni”?
2022. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az én esetem inkább furcsa. Nekem egyik napról a másikra kiírta, hogy nem használhatom ezen a készüléken, mert másik készüléken vásároltam, ami nem igaz mert nincs is másik telefonom. Ki is írta, hogy melyik telefonon vásároltam és hogy arra érvényes. Na ez pont az a telefon amelyiken kiírta, hogy arra nem érvényes :[

Át kellett helyeznem a saját telefonomról, ugyanarra a telefonra hogy újra elfogadja érvényesnek.

2022. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyesmi, de szerencsére csak egyszer. Mondjuk kellemetlen volt, nem tudtam miatta átjutni a személyzeten és elkéstem valahonnan :/
2022. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!