Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van az, hogy ha kerékpár...

Miért van az, hogy ha kerékpárt szállítok a vonaton és fizetek is érte, a kalauzok többsége kedves és segítőkész, néhányan viszont szidják a mit sem sejtő édesanyámat és üvöltöznek velem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy senkiházi köcsögök, ajánlom hogy szedd ki az első kereket tegyél bele egy másik anyát és máris ingyé' viheted: )
2010. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert "agyoniskolázott"és egyorrú a többségük...
2010. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Szerintetek meglincselnek a balatonszentgyörgyiek,

mert leírom,h. ott van egy ilyen bácsi ? : )

/ Persze,a kérdés költői... /

Mindenesetre puszi minden kedves kalauznak,

a nem kedveseknek meg azért,hogy felviduljanak. : )

2010. okt. 9. 23:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mert egy senkiházi köcsögök, ajánlom hogy szedd ki az első kereket tegyél bele egy másik anyát és máris ingyé' viheted: )"


Ez BAROMSÁG!


ISmétlem: BAROMSÁG!


Ha kiszeded az első kereket, akkor ugye nem bringa, hanem poggyász, eddig igazad van.

De a poggyásznak van egy MAXIMÁLIS MÉRETE!!! Maximális méret legnagyobb kiderjedése 80 centi (ismétlem nyolcvan centiméter!)


Abba nem fér bele egy bringa sem, csak a gyerekkerékpár, de az amúgy sem bringa a KRESZ szerint ugyebár.


Ideje lenne elfelejeni ezt az elsőkerék kiszedős baromságot, mert pártíz embert bűntetnek meg emiatt naponta, és mindegyik hápog, hogy hááá mert ezt mondták neki.

NEM ÍGY VAN!

Tessék utánanézni!

2010. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
én meg 14 éve bicajozok mind street mind pedig dirt-ben sőt trialoztam is. és akárhányszor elvittük úgy alkatrésznek minősült ránézett a kalauz megkérdezte mi a baja és ennyi volt.. :-) Lehet kifogtam cirka 10 év utazás alatt a legjobbakat? Te tudod ... :)
2010. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kézipoggyász maximális mérete:


30x50x80cm


Ha ebbe belefért, akkor viheted akármilyen néven, még első kerék nélküli bringaként is.

Ha nem fér bele, akkor egyáltalán nem szállíthatod kerék nélkül.

Vagy első kerékkel immáron kerékpárként, kerékpár jeggyel.


A MÁV személyszállításnál dolgozom, így kár megmagyaráznod nekem... Ki ekll nyitni az üzletszabályzatot és megnézni.

Sajnso naponta találkozunk ilyen panaszokkal, hogy a kalauz megbűntette mert így meg úgy de ez alkatrész. Meg ő olvasta a fórumon.

Hát kedves uats az Üzletszabályzatban kell megnézni, vagy megkérdezni a pénztárban és nem a fórumon...

Az hogy te eddig szerencsés voltál az a te mákod. Egyszer összefutsz egy kollégával aki emgbáűntet 6800 ft-ra, akkor nézel nagyot.

Én csak szóltam, mindenki azt csinál amit akar, csak látom, hogy hányan panaszolnak emiatt...

2010. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
balatonszentgyörgyi vagy???? de jo sok ismerös lakik ott, jo hely igaz én csak autoval szoktam menni
2010. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Szolnoki vasútállomás , jegypénztárnál kaptam az infot:)
2010. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ássák el magukat a szolnoki kollégák :-( Helyettük szégyellem magam, pedig ők is levizsgáztak a szabályzatból...
2010. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez ilyen barátom :)
2010. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!