Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet abból problémám, hogy...

Lehet abból problémám, hogy otthagytam a BKK ellenőrt, amikor megakart büntetni?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt elakartam menni valahova metróval. Megmondom őszintén kiment a fejemből, hogy tegnap lejárt a bérletem. Fönt nem voltak ellenőrök, amikor leértem a mozgólépcsővel, akkor állítottak meg ès én mutattam is a bérletet, mert abban a hitben voltam, hogy mèg érvènyes. Mondták, hogy ez sajnos már tegnap lejárt, én meg mondtam, hogy, elnézést, akkor vissza megyek ès megveszem a bérletet, erre ők azt mondták, hogy ez nem lehetséges, mert ez màr bliccelésnek számít, mivel beléptem a metró területére érvényes bérlet nélkül, így 12000 forint lesz. Na itt egy kicsit felment bennem a pumpa, mert?a buszokon nem egyszer látok csöveseket, akik büdösek és érdekes az ilyenekhez soha nem mennek oda, meg is mondtam nekik. Na erre ők elkezdtek fenyegetőzni, ha nem teszek ennek eleget, akkor hívjàk a rendőrséget és én otthagytam őket elindultam felfelé. Utánam kiabáltak, hogy a kamera felvett mindent, a felvétel továbbítva lesz a rendőrségre.

2023. máj. 6. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezzel foglalkoznának a rendőrök, de majd meglátod.
2023. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
8%
Úristen milyen emberek vannak. Hibázik, nem vesz magának bérleteket, majd belemagyarázva minden hülységet még védi magát. Remélem jó kemény büntetést kapsz, nem 12 ezer Ft-ot.
2023. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2: Mert te soha nem néztél még be semmit?
2023. máj. 6. 17:26
 4/15 anonim válasza:
100%

Szemét, rosszindulatú ellenőrök vannak! Látta, hogy bérleted van, egy napja járt le, jelzed is, hogy veszel újat és szemétkedik! De a 100 kilós nyóckeressel nem áll le kakaskodni, sem a drogos, fukszos, kigyúrt srácokkal…

Engem azért akartak megbüntetni, mert rossz jegyet vettem a hévre. Kiegészítőt kellett venni, de ugyanolyan árban de mást vettem. Nem fogadták el! Szándék megvolt, nem károsítottam meg őket, csak rossz jegyet választottam, mégis szemétkedtek.

2023. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
17%

"Mert te soha nem néztél még be semmit?"


De, de vállaltam is érte a következményeket. Nem futottam el a felelősség elől.

2023. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4: Nemhogy inkább be vezetnének olyat, hogy akinek 1-2 napja járt le a bérlete, szóval tényleg látszik, hogy benézte a napot, akkor az ott megtudja venni a bérletet. De nem.. Inkább bele rúgnak abba, aki rendszeresen vesz bérletet.
2023. máj. 6. 17:34
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha érvénytelen bérlettel utazol, mert önhibádból nem vettél újat, akkor jogosan büntetnek meg és ne az ellenőröket hibáztasd, ez a munkájuk. Ez olyan mint amikor a sok gyorshajtó úrvezető fel van háborodva hogy a rendőrök megbüntetik. Jobb lenne egy olyan világ ahol senki nem tartja be a szabályokat?
2023. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5: Akkor örüljél magadnak Mr tökéletes.
2023. máj. 6. 17:35
 9/15 A kérdező kommentje:
7: Az más mert, ott mindenkit elővesznek, nem csak azokat, akiken látszik, hogy nincs félnivalójuk.
2023. máj. 6. 17:36
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

"megakart büntetni" - meg akart büntetni

"elakartam menni" - el akartam menni

"vissza megyek" - visszamegyek


Sajnos az általános iskola 3. osztályát meg kell ismételni!

2023. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!