Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha köbánya kispesten vettem...

Ha köbánya kispesten vettem jegyet érdligetre olyan vonatra amiről tárnokon át kell szállni, akkor miért mondja a kalauz a tárnokrol érdligetre halado vonaton hogy nem jó a jegy, nem érvényes?

Figyelt kérdés
Es mutattam neki a máv képernyofotot is hogy tessék útvonal: köbánya kispestről- tárnok- átszállás másikra-érdliget.

#nem érvénye az érvényes jegy
jan. 6. 15:44
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Nem válaszolt erre a kérdésemre csak ismételgette önmagát hogy érvényes jegyet kér.
jan. 6. 15:46
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik nem ismerik a szabályokat, ha megbüntetett reklamálj az ügyfélszolgálaton és törlik. Egyébként jobban jársz ha Kelenföldön szállsz át, olcsóbb így mert nem kell visszafelé menni Tárnoktól.
jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Látni kellene a jegyedet. Le tudnád fotózni?

Amúgy Táron már Érdligeten túl van, ezért ugye visszafelé kellett menned. Valszeg ez volt a baja.

jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha a rendszer kiadta így a jegyet, akkor érvényes.
jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

A jegyen az van

Kőbánya-Kispest

Érdliget

(Ferencváros-Érd also-Érd felső)

Es szoltak is hogy alson le kéne szállnom átsetálni felsőbe és onnan Érdligetre.


Viszont a neten meg az van hogy tárnokon leszállás- átszállás- Érdliget. Így elmentem Tárnokig és átszálltam.

jan. 6. 19:50
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezért pampogott.

Neked Tárnoktól Érdligetig nem volt jegyed.

Nem a "net" szerint kell utaznod, hanem aszerint ami a jegyeden van.

Van olyan megoldás, hogy elmész Tárnokig, majd vissza, de akkor olyan jegyet kellett volna venned.

jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Térkép:

[link]

Pontosítok: Tárnok és Érd Felső között nem volt

jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Azt se èrtem alsón miért kellett volna leszállnom és átsétálni felsőbe amikor ment a vonat felsőbe is.
jan. 6. 20:01
 9/30 A kérdező kommentje:

6

De a jegyautomatába igy irtam be kobanya kispest- erdliget es ott kilistázta a vonatokat. Köztükazt ami tárnokig megy.

jan. 6. 20:02
 10/30 A kérdező kommentje:

Csak épp nem áll meg érdligeten tehát vissza is kell jönni.

Ja hogy akkor tarnoktol még vennem kellett volna ugy jegyet erdligetre hogy kobányátol érdligetig vettem?

jan. 6. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!