Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha köbánya kispesten vettem...

Ha köbánya kispesten vettem jegyet érdligetre olyan vonatra amiről tárnokon át kell szállni, akkor miért mondja a kalauz a tárnokrol érdligetre halado vonaton hogy nem jó a jegy, nem érvényes?

Figyelt kérdés
Es mutattam neki a máv képernyofotot is hogy tessék útvonal: köbánya kispestről- tárnok- átszállás másikra-érdliget.

#nem érvénye az érvényes jegy
jan. 6. 15:44
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Rakttintottam a tarnoki atszallos vonatra erre kiad olyan jegyet amivel alsó-felsőn kellett vlna átszállnom.
jan. 6. 21:13
 22/30 A kérdező kommentje:
Es ami ment is tárnokra ezen kivul.
jan. 6. 21:15
 23/30 anonim ***** válasza:

"De akkor az a máv oldalon a vonatoknal miert tarnoki átszállást irt?"

Mert azt nézted. Sokféle módonel lehet menni Érdligetre.


Azt kell nézni amire jegyet vettél!

Jelen esetben pedig ez volt a jegyeden:

"(Ferencváros-Érd also-Érd felső)"

Így kellett volna menned.

jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
De a jegyatimata listázza a vonatokat elotte hogy melyiket választom es csak utana nyomtat jegyet
jan. 6. 21:18
 25/30 A kérdező kommentje:
Maskor lefotozom az automata listázta vonatot es a hozzá kapcsolodo mav utvonalat átszállást.
jan. 6. 21:20
 26/30 anonim ***** válasza:

De a listában nem mindegyik utazási ajánlat ugyanaz!

Lásd:

[link]

jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

De az automata listájában értettem.

X kor indulo vonat tárnok.

Felszállok, tárnon átszállok ez a terv, de belémállnak hogy alsón szálljak le menjek felsőre és szálljak úgy át. Mikozben a vonat ment tárnokra is. Hát nem szálltam le.


Oke más utvonal akkor.


Nem gondoltam volna hpgy vonathoz térképet is vizslassak.

jan. 6. 22:42
 28/30 A kérdező kommentje:
Meg minek sétáljak felsőre is mikor oda is ment a vonat. Akkor mineek szálljak le alson?
jan. 6. 22:51
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a vonat nem mehet Érd alsóra és Érd felsőre is, mert két különböző vonalon fekszenek (párszáz méter távolságra egymás mellett, ezért kell az átszállást gyalog megtenni).
jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Fas zparaszt
jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!