Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha lekéstem a vonatot és új...

Ha lekéstem a vonatot és új jegyet kellett vennem, akkor van rá mód, hogy az előző árát visszaigényeljem?

Figyelt kérdés
A vonat adott időpontban, hely jeggyel volt érvényes, lekéstem, az online appban az volt írva, hogy lejárt a visszatérítési idő, gyorsan megvettem egy új jegyet, mert a másik fél óra múlva indult. Valahogy visszatéríthető az előző ára? (4000 Ft) Vagy kidobtam az ablakon?

jan. 10. 15:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínűleg minimum részben azért nem tudod indulás után visszaváltani a jegyet, mert akár ügyeskedhet is valaki"

Régen úgy volt, hogy a kalauz gépe csak akkor küldte el a rendszernek a csekkolt jegyek adatait amikor a kalauz lezárta a vonatot, tehát amikor megérkezett a végállomásra és rányomott, hogy vége a járatnak, akkor. Vagyis ha több állomással előrébb a c.... bement a pénztárba a már leutazott, lcsekkolt jegyet vissza tudta váltani. Rengetegen utaztak kvázi ingyen.

jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nyilván pont ezt akarták megakadályozni a változtatással.
jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!