Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek ez mekkora megalázás?

Szerintetek ez mekkora megalázás?

Figyelt kérdés
Jöttem haza éjszaka a munkából Nagytéténybe.ürült a busz kifelé már csak egyedül voltam rajta.Két megálló között megálltunk jön hátra a sofőr elkezd órdítani hogy takarodjak le ne csövezzek.köpni nyelni nem tudtam.Érvényes bérletem van és az ölembe 2hete vásárolt apple laptop.

febr. 5. 03:41
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Milyen modell az a laptop?
febr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy, de inkább magát alázta meg.
febr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magát alázza. Udvariasan mosolyogva meg kell kérdezni, hogy miért? Garázsjárat talán? Elnézést, nem tudtad. Még ha le is szállít, nem fogja felfogni a csöppnyi agyával, mi is történt. Bunkó embereket csak a számukra felfoghatatlan és váratlan kedvességgel lehet lefegyverezni.
febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Ha nem garázsjárat, és van jegyed, akkor mond, hogy hívjon rendőrt. Majd nézd meg az arcát, amikor körberöhögik.
febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!