Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ilyen esetben mi van?

Ilyen esetben mi van?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van Szolnok és Debrecen. Szomszédos megyékben van a két település. Én Debrecenből mennék Szolnokra tömegközlekedéssel. Ilyen esetben igénybe vehetem valamilyen formában a Vármegye24 jegyet?


Tehát megvenném a Vármegye24 jegyet amivel 24 óráig utazhatok a megyében szinte korlátlanul és Debrecenből úgy jutnék el Szolnokig hogy valahogy ezt kombinálom egy sima MÁV-os jeggyel? Nem tudom mennyire érthető, de mi van olyan esetekben hogy ha mondjuk a megyém melletti településre szeretnék eljutni, semmi esetben sem tudom élvezni ezeket az új előnyöket? Köszi!



márc. 18. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a lehetőségeid vannak:

- egy Vármegye24 jegy Hajdú-Biharra és egy másik JNSZ-ra

- az egyik vármegyére V24 jegy, a fennmaradó szakaszra sima jegy (a megyehatárt az utóbbinak le kell fedni)

- végig sima jegy

Nézz utána, melyikkel jársz a legjobban anyagilag!

márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát van egy olyan lehetőség hogy V24 jegy a legutolsó megye váltás előtti vasútállomásig, azaz Püspökladányig és onnan pedig jegy Szolnokig?
márc. 18. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezért nem büntethetnek meg? Vagy mit mondjak a kalauznak ha jön a vonatra? Adjam oda mind a két jegyet vagy amíg a megyében jön addig odaadom a Vármegye24 jegyet és ha átléptük a megyehatárt akkor a sima jegyet?
márc. 18. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Két szomszédos vármegyebérlet vagy vármegye24 napijegy megemgedi, hogy a két vármegye között átutazz, így működik az, hogy a két vármegye24 napijeggyel eljuss Debrecenből Szolnokra. Viszont IC-vel nem mehetsz akkor se, ha helyjegyet veszel mellé, csak helyjegy nélküli vonattal mehetsz, azaz a Cívis Interrégióval.
márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd a kalauznak a bérletet és a jegyet is. Szabályos.
márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 De mi van ha mondjuk én nem Szolnokra akarok menni hanem mondjuk Karcagra? Akkor nem érné meg a 2 db. Vármegyejegy24. Erre gondolok, hogy ilyenkor megtehetem azt hogy veszek egy Vármegyejegy24-et Hajdú-Bihar megyében és egy vonatjegyet Püspökladánytól Karcagig?
márc. 18. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megteheted.
márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még mindig.
márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!