Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha választhattok melyikkel...

Ha választhattok melyikkel utaztok szívesebben nemzetközi úton? Autó, busz, vonat, repülő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szia!


Én az autot preferárlom leginkább. A repülöt pedig egyenesen utálom ... a világ legroszabb dolga 18órát repülni rohadtul utálom. Olyan is volt hogy vezetni vezetem 18órát kb. 1-1,5 óra szünettel az sokkal jobb volt! Persz autóval nem teszek meg 18 óra allat 13-4e km.t csak kb. a 10%-at :D

2011. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Európán kívül repülő, a kontinensen belül inkább vonat, vagy autó.
2011. jan. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Függ, hogy milyen távolságra, hány emberrel:

Repülő, ha messzire kell menni pl: Anglia, Amerika, stb.

Autó, ha egyedül, családdal egy szomszédos oszágba

Külön busz, ha barátokkal valahova.

Vonat, max belföldön, amíg nem kell átszállni, és van IC kocsiosztály.

2011. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ahova csak lehet autóval.
2011. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
kb 1500kmig autó, mert az a legkényelmesebb, arra megyek, olyan tempóban, akkor és ott állok meg ahogy akarok. ha ennél messzebb kell menni, akkor rászánom magam a repülőre, amit nagyon nem szeretek...egyszerűen félek rajta:S de legalább azon hamar túl vagyok, a buszozás, vonatozás nagyon hosszú és fárasztó. 20/L
2011. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én biztos repülnék.Igaz egy egésznapos út fárasztó (nekem legalábbis mivel utaskísérö vagyok) de ha például végignézheted a napkeltét vagy az alkonyatot az szerintem kárpótol minden unalomért.
2012. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!