Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elhagytam a diákigazolványomat...

Elhagytam a diákigazolványomat, és valaki visszaélt vele, kaptam egy felszólítást pótdíj befizetésére mit tegyek?

Figyelt kérdés
küldtek egy felszólítást hogy 8000 pótdíjat +1100 utidíjat kell fizetnem, mert érvénytelen bérlettel utaztam a távolsági buszon, holott nem is utazom távolsági busszal. A diákigazolvány összes adata szerepel a papíron. Ilyenkor mi a teendő? Mert ha nem fizetem ki akkor behajtással fenyegetnek, ha meg befizetem, akkor bármikor jöhet egy másik, aki meg használja a diákomat meg röhög a markában.
2011. márc. 29. 19:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően egyetértek, kivéve ezt:

"Az aláírás összevetésekor nem várható el az ellenőrtől, hogy el tudja dönteni, hogy az adott aláírás valódi, avagy utánzott."

Nem is tőle várom el! Hanem majd utólag, az írásszakértőtől. És ha nem ő írta alá, akkor ezt meg fogják állapítani.

Egyébként milyen kontrollja lenne az egész rendszernek? A bizalom? Sajnos az nem működik... Így meg bármit megtehetne egy közlekedési vállalat, ha az embernek volt már velük korábban ügye.

2011. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!