Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az idősek a bkv-n is ilyen...

Az idősek a bkv-n is ilyen bunkók?

Figyelt kérdés
Távolsági busszal járok minden nap, és nemegyszer fordul elő, hogy a nagyobb összezörrenéseket az idősek kezdeményezik. De miért?
2011. szept. 14. 18:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Amikor délután sorba állok a végállomáson, de még nem érkezett be a busz, már áll ott kb 8-10 ember, és arra kecmereg egy öreg nő, és csak úgy beáll a sor legelejére. Hiába szólok neki, hogy álljon hátra, mert sorba azért neki is kéne állnia, hajthatatlanok.
2011. szept. 14. 18:52
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom mi van mostanában, de az utóbbi időben nekem is csak rossz tapasztalatim vannak az idősekkel. Nem csak BKV-n, a házban ahol lakom, ott is áll a bál az idős lakók miatt, akik napközben a gangon pletykálnak a munkában lévő lakókról. Talán nem bírják már ezt a nagy meleget.
2011. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát én egyet szájba rúgtam. Mert már elviselhetetlen volt.

A bírónő meg hazaküldőt. Mert volt humora. ;)

2011. szept. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Bizony ilyen bunkók a BKV-n is,sőt,egyre inkább tapasztalom ezt a jelenséget.Tegnap egy öregasszony elkezdett ordibálni a buszon két fiatal lánnyal,amiért azok csak két megállóra szálltak fel,és nem többre...
2011. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezek a mai öregek...
2011. szept. 15. 17:22
 6/10 anonim válasza:
10%
Az idős embereket tisztelni kellene, és az természetes, hogy előre állnak, hiszen ők sokkal hamarabb fáradnak, sokan betegek stb.
2011. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
54%
Kedvencem amikor a nyugger 10 megállón keresztül ül a seggén, majd amikor a következő megállónál le akar szállni (2 perc múlva), akkor ahogy elhagytuk az előző megállóhelyet, már nyomul az ajtóhoz h ő szálljon le elsőként...
2011. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
minket leszidtak hogy az autóúton rollerezünk 8hárman) fölmentünk a járdára, ott azért szidtak le hogy mért nem a kocsiúton megyünk -_- mi van mááááár?
2011. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az idős embereket tisztelni kellene, és az természetes, hogy előre állnak,"


Nem természetes. Az természetes, hogy odamegy előre és megkérdezi, hogy állhat-e oda, mert fáradt, és szeretne hamar leülni. És az is természetes, hogy ezután senki nem háborog emiatt. Attól, hogy valaki idős, nem kell bunkónak és nagyképűnek lennie, mert akkor nem érdemel semmilyen tiszteletet.

2011. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Látom ez nem csak mai probléma. :D Ma egy büdös paraszt nyanya megdobott valami ropi szerűséggel a lidlben,mert állítása szerint majdnem elütöttem a szekeremmel(kék, kézzel húzható kosár)... :D Persze szó sem volt ilyesmiről,csupán rohadt lassan haladt előttem és beelőztem. Egyszer csak érzem,hogy valami a hátamnak repül, megfordulok és nyomul utánam a szerencsétlen és morog valamit. Persze rohadt ideges lettem és majdnem elküldtem a halál faszára de inkább csak kiröhögtem, aztán mondtam,hogy költse a nyugdíját nyugtatókra, majd ott hagytam.
2016. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!