Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ilyen bunkók a buszon...

Miért ilyen bunkók a buszon az öregasszonyok?

Figyelt kérdés

Amikor suliból jövünk haza és a 40 személyes buszon vagyunk 80-an állandóan sírnak h nem tudnak leülni ,de ahogy helyhez jutnak kiteszik a cuccukat vagy akármilyüket és nem engednek senkit leülni(akkorse ha kérik), de amikor nincs helyük üvöltöznek mindenkivel és hozzátenném ez inkább a 45-60 közöttiekre vonatkozik.Az idősebbek nem csinálnak ilyet(legalábbis még nem láttam).

- mondjuk én kibírom, hogy űllnom kell mert fiatal vagyok, de nem mindenki van így-


2009. szept. 30. 09:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
"mondjuk én kibírom, hogy űllnom kell mert fiatal vagyok" - ???
2009. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Azt akarta írni, hogy állnom kell
2009. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

09:56 - Elírta, te még nem voltál így, az Ű betű közvetlenül az Á betű mellett van a billentyűzeten, ez a leggyakoribb elütés, mert szélen van mindkettő, nézd meg! Ilyenkor egyértelműen elütés.


Kérdező, nem tudom, miért ilyenek, én már nem problémázok miatta, csak ha eltaposnak, vagy nem férek oda a kapaszkodóhoz, esetleg szólok, mivel én alacsony vagyok és vékony, nem mindig tűnik fel a többi (leginkább nagyobb méretekkel rendelkező vagy magasabb vagy kövérebb) utasnak, hogy én is utazok. Volt már, hogy rászóltam a kapaszkodónak támaszkodóra, hogy engedjen már kapaszkodni, mert a magasat nem érem el. És elszomorító, hogy a kicsi gyerekekre sincsenek tekintettel, állnának ők, csak akkor hadd kapaszkodjanak valahol.

2009. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
96%

A választ nem tudom, én gyakran adom át a helyem, öregeknek, kisgyermekeseknek.

Viszont múltkor útban voltam egy idős "hölgynek", Ő meg úgy bokán rúgott, hogy könnybe lábadt a szemem. Szóval...

Attól függetlenül még ma is átadom a helyem, mert az idősek ( jó esetben ) végig dolgozták az életüket, és mamámból kiindulva elég durva ízületi és egyéb fájdalmaik lehetnek.

25/L

2009. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igen elírtam -állnom kell- és köszönöm a válaszokat csak néha kicsit zavaró, hogy milyenek tudnak lenni az emberek egymással.
2009. szept. 30. 10:26
 6/30 anonim válasza:
98%
nekem volt egy olyan történetem, hogy tele volt a busz én ültem és felszállt egy idős néni.MEgkérdzetme tőle, hogy le akar-e ülni.AZt mondta, hogy nem.5perccel késöbb meg megütött a táskájával, hogy adjam már át neki a helyet...
2009. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
Aki 45-60 közötti,az már öregasszony?:o
2009. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
10:39 - Van, aki igen. Anyu 50 éves és nagyon fiatalos, 10-15 évet simán letagadhatna. De ismerek olyan 40-est, aki hiába festi a haját és öltözik divatosan, legalább 60-nak látszik.
2009. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
96%

Hát nekem is tele van a tököm az öregasszonyokkal, főleg a mogorvákkal, akik elvárják, hogy felpattanjunk, ha ők felszállnak a jűrműre, közben meg olyan mogorva fejet vágnak, hogy ha szemmel ölni lehetne már halottak lennénk. Persze ha valaki átadja nekik a helyet nem képesek megköszönni, nekik ez természetes.

Már bocs, de én fizetek a tömegközlekedésért, ők meg nem. Szóval elgondolkozhatnának, hogy nem övék a világ.

Azt meg birom nagyon, hogy futnak a busz után, az emberek még le se szálltak, de ők már tolakodnak fel és ha ezt valaki megemlíti még nekik áll felljebb. Aztán a buszon meg már sánítatanak.

Persze vannak kedves öregek is, akikről nem az utálat árad a fiatalabbak felé.


A városomban egyébként volt egy eset, hogy teli volt a villamos. Egy nő akart leszállni, de ez időbe telt, mert álltak előtte. Erre a mögötte lévő járókeretes nyanya lelökte a lépcsőről és majdnem eltört a gerince. Na persze egyből elkezdett futni a mami. Felháborító.


Ha lepontoztok ez van, de nekem ez a véleményem.


Eljátsszák, hogy milyen öregek és betegek, de arra van idejük és erejük, hogy jó piros rúzssal kimázolják magukat. pfff

2009. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%
Én már rájöttem, hogy az öregség nem érdem, hanem egyszerűen egy állapot, és az idősek adott esetben ugyanúgy semmivel sem különbek, mint általánosságban a fiatalok vagy a felnőttek. Az idősek között is vannak kedves, öreg bácsik, nénik (őket látásból felismerni; ha ülnék, nekik szívesen átadnám a helyem), meg vannak kiállhatatlan vén f...ok és házsártos boszorkányok. Én egyszerűen megoldom a tömegközlekedés kérdését: nem ülök le a buszon (hacsak nem kong az ürességtől), inkább beállok egy félreeső sarokba, aztán ha jönnek a banyák, intézzék csak el egymás között a dolgot. 65 év felett úgyis ingyen van nekik az utazás (ez mi, ha nem diszkrimináció?! - nem azoktól sajnálom, akik végigdolgozták az életüket, de olyan is van, aki sosem dolgozott, csak a lábát lógatta, öregkorára tele van steksszel, aztán mégsem fizet, mert elmúlt 65): ha nincs hely, szálljanak le, és várják meg a következő járatot.
2009. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!