Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha megbüntettek itt a városban...

Ha megbüntettek itt a városban a villamoson, mikor évül el az ügy? Mennyi az elévülési idő?

Figyelt kérdés
5 év, vagy 1 év?
2011. szept. 19. 15:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Sőt a postai elutalások között is.
2011. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. szept. 19. 16:20
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok


Elég egyszerű volt a kérdésed, arra válaszoltam. A tények tudatában elnézésed kérem.

A babád miatt meg szorítok:)

2011. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

A babának sok-sok egészséget kívánok.


Kedves kérdező, nem kell mindenféle hülyeségen felkapni a vizet. Igen, ez egy anonim oldal, ezért írok most én is. Általában az ember ír mindenfélét, még ha nem is gondolja komolyan. Mikor olvastam a sztoridat, egyből arra gondoltam, hogy blicceltél. Hogy miért? Mert erre lehetett így első olvasatra következtetni. Most ha elküldesz a francba, én akkor is jól alszok az éjszaka.

2011. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%
Félreértelmezhető a válaszom. Az 18:24-es választ, én írtam, nem a Második.
2011. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, én sem fogalmaztam érthetően csak pont előtte értem haza az orvostól, ahol nem valami jó híreket kaptam, é aggódtam nagyon, aztán jött a postás a levéllel..

Sajnálom én is, hogy nem fogalmaztam meg elég érthetően amit szerettem volna.

Köszi a válaszokat!

2011. szept. 19. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!