Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ki az aki szereti a vonatokat?

Ki az aki szereti a vonatokat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én.
2011. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ÉN!!! nem
2011. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 10 deka farhát ***** válasza:

Én.


De egy kicsit komolyabban megfogalmazva: az, akinek hajlama van arra, hogy a komplex műszaki rendszerekben el tudjon mélyülni. A vasút az egyik legösszetettebb közlekedési ágazat.

Általában aki kisgyermekként kapcsolatba kerül a vasúttal, és az élmény pozitív emlékként rögzül benne, az később is "szeretni" fogja a vasutat, a vonatot, a vonatozás élményét. Nálam ez volt. Most vasutas vagyok. Szabadidőmben pedig vasútmodellezem.

2011. dec. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én is... Mint műszaki találmányt, és mint tömegközlekedési eszközt egyaránt. Vagyunk azért jópáran...
2011. dec. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is, és ha lehet inkább vonaton utazom mint busszal. A buszhoz képest a vonat kényelmesebb és sokszor gyorsabb is. És valóban engem is érdekel maga a rendszer, valamint ha autóban ülök is ha egy átjárónál vonat halad át, akkor számolom a vagonokat ill. rácsodálkozok milyen mozdonyok, kocsik stb. vannak a vonatban, ha van rá lehetőségem akkor ki is szoktam menni a pályatest mellé fotózni.
2011. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 sztbali válasza:
Én is szeretem őket. Érdekel mint tömegközlekedés. Vonattal jártam suliba, de csak azért mert sok időt megspóroltam vele.
2011. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi nektek.
2011. dec. 9. 17:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem!
2011. dec. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó sokan vagyunk!!! :)
2011. dec. 14. 15:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is.
2011. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!