Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV sofőrök! Nem rossz nektek...

BKV sofőrök! Nem rossz nektek azzal a tudattal dolgozni, hogy azért rosszak a körülmények és alacsony a fizetés, mert minden pénzt ellopkodnak a vezetőség tagjai és a politikusok?

Figyelt kérdés
Megérdemelné az egész városvezetés, a bkv vezetőség, hogy az összes sofőr felmondjon! Mondván nem dolgoznak keményen, nem kelnek hajnalban, miközben a vezetőség kitalicskázza a pénzt és elköltik luxuscikkekre, majd délutánig alszanak a villájukban! Én biztos nem dolgoznék ilyeneknek! Akkor aztán cseszhetnék a szemét vezetőség tagjai és az összes politikus! DE MEGÉRDEMELNÉK! Amikor BKV-val jártam se jegyet, se bérletet nem vettem emiatt. Elhiszem, hogy Magyarországon nehéz munkát keresni, de akkor is... Nem gondolkoztok azon, hogy felmondtok? Vagy valaki mondott már fel emiatt elvből?
2012. jan. 10. 19:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Az sem véletlen amúgy hogy sok buszvezető lesz alkoholista. A stresszt nem nagyon tudják feldolgozni, sokan nyúlnak előbb utóbb a pohár után...
2012. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a bliccelés miatt van csődközelben a bkv. Sokkal inkább a finanszírozási problémák és a vezetőség mérhetetlen pénzszórása miatt!
2012. jan. 12. 04:39
 23/32 anonim ***** válasza:

# 20


Úgy értettem, hogy az teljesen irreleváns, hogy X fizetésből mennyi hitelt fizet.


Van egy ismerősöm, 800.000 nettót keres és mégis mindig pénzhiánnyal küzd, mert minden sz@rságot (choppert, autót, lakást, plazmatv-t...) vesz állandóan hitelből, mert azt hiszi a hitel az csak úgy van és ajándék.

2012. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a kérdezőhöz.

Igen is az ingyen utazók okozzák a legtöbb kárt!

"Igaz nem sokat csak évi pár tíz milliárdot"

2012. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Én buszvezető vagyok.Mindenki,aki azt hiszi,hogy ez olyan egyszerű,ajánlom,hogy próbáljátok ki,és csak akkor beszéljetek,ha már letettetek valamit az asztalra!

Mindenki az orvosokról beszél.Nagyon nagy tudást igényel a munkájuk,ez nem kérdés!Felelősségteljes,ez sem vitatható!De ha hibázik,legrosszabb esetben meghal 1 ember,mert egyszerre 1 beteget tud ellátni!

Idézzük csak fel,mi történt tavaly Egyiptomban?Ő is csak egyszer hibázott,és 1 ember halt meg?1 ember sérült meg?

Vezettetek ti már olyan buszt,ami hetente jóval több,mint 1000 km-t fut?Vezettél már a hátadnál 100-150 emberrel csúcsban mondjuk a belvárosban?

Na ha mindezt kipróbáltátok,és nem csak 1 óráig,vagy 1 napig,akkor lehet véleményt alkotni!De addig én nem alkotnék véleményt olyanról,amihez gőzöm sincs...

Félreértés ne essék,nem panaszkodni akarok,és nem sajnáltatni magamat,és a kollégákat,de nem csináltatok még ilyet,és mégis olyan dolgokról beszéltek,amihez közötök sincs.Ja,és a 8 általános nem elég!!

2012. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.
2012. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

# 25


Sebésznek 1 mm-t kell hibázni és a beteg meghal.


Ha te hibázol általában kevés dolgot történik, mivel egy BKV busz a legritkább esetben lépi át az 50 km/h sebességet és egy ilyen batár nagy busznál 20-al koccanni messze nem halálos.


Konkrétan mióta az eszemet tudom én nem emlékszem olyan hírre, hogy BKV buszon halálos baleset történt volna.


Ezzel nem degradálom a BKV sofőrséget - mert szerintem az idióta utasokat és bunkó autósokat elviselni 100x nagyobb feladat, mint magát a buszt vezetni - de kicsit túl van ez misztifikálva.

2012. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Utolsónak... sofőrnek 1 méterrel később kell fékezni,és 5 emberen megy át a zebrán...
2012. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
BKV csak főútvonalon jár, ott meg nincs lámpa nélküli zebra.
2012. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Te merre közlekedsz utolsó? Tele van a város mellélkutakkal, ahol lámpa nélküli kereszteződések vannak, és még busz is jár ott.
2012. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!